«Наполі» принизив «Ліверпуль»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах А, В, С та D

У Лізі чемпіонів продовжились поєдинки першого туру групового етапу. В боротьбу за трофей включились представники груп А, В, С та D. Команди порадували вболівальників високою результативністю. «Аякс» на своєму стадіоні розгромив «Глазго Рейнджерс», а «Спортінг» в гостях тричі вразив ворота «Айнтрахта».

У середу, 7 вересня, матчі першого туру Ліги чемпіонів пройшли у групах А, В, С та D. Відбулось кілька гучних, за іменами суперників, протистоянь.

Група A

В матчі з «Глазго Рейджерс» «Аякс» з перших хвилин взяв м’яч під свій контроль. Гра першим номером принесла бажаний результат - на 17-й хвилині Альварес відкрив рахунок. «Аякс» продовжував атакувати і втратив декілька непоганих нагод збільшити рахунок. І все ж таки на 32-й хвилині м’яч опинився у воротах «Глазго Ренджерс». А через дві хвилини Кудус в силовому стилі пройшов захисника і з лівого краю штрафного майданчика пробив у дальній кут, зробивши рахунок 3:0 на користь «Аякса». Скориставшись провалом у захисті, Бергвейн на 80-й хвилині відправив у ворота «Глазго Рейнджерс» четвертий м’яч.

В Неаполі «Наполі» приймав «Ліверпуль». Господарі просто приголомшили бурхливим початком матчу, відкривши рахунок на 5-й хвилині. Через 13 хвилин Осімхен не забив пенальті в ворота «Ліверпуля». До перерви гості встигли пропустити ще два м’ячі. На другій хвилині другого тайму Зеліньскі зробив рахунок просто непристойним для «Ліверпуля». Правда вже через дві хвилини Діас відіграв один м’яч.

Наполі - Ліверпуль

Результати матчів групи А:

• Аякс — Глазго Рейнджерс 4:0 (Альварес, 17, Бергхюйс, 32, Кудус, 34, Бергвейн, 80);
  • Наполі — Ліверпуль 4:1 (Зеліньскі, 5, 47, Замбо-Ангісса, 35, Сімеоне, 44 – Діас, 49).

Група B

Бельгійський «Брюгге» мінімально обіграв «Байєр» завдяки голу Сілли наприкінці першого тайму. В складі переможців грали два українця. Роман Яремчук вийшов на заміну на 64-й хвилині, а Едуард Соболь з’явився на полі на 89-й.

Цікавий поєдинок видали «Атлетіко» і «Порту». Всі три голи у протистоянні трапились у компенсований час. Емросо вивів «Атлетіко» вперед на 90+1 хвилині. Через 5 хвилин Урібе з пенальті рахунок зрівняв. А на 11-й компенсованій хвилині перемогу господарям приніс Грізманн.

Атлетіко - Порту

Результати матчів групи В:

• Брюгге — Байер 1:0 (Силла, 42);
  • Атлетико Мадрид — Порту 2:1 (Ермосо, 90+1, Грізманн, 90+11 – Урібе, 90+6 (пен)).

Група C

В центральному матчі групи С «Баварія» в гостях переграла «Інтер». В іншому матчі «Барселона» зустрічалась з «Вікторією» і здобула впевнену перемогу. Форвард іспанського клубу Роберт Левандовскі записав на свій рахунок першій хет-трик Ліги чемпіонів сезону 2022/23.

Барселона - Вікторія

Результати матчів групи С:

• Інтер — Баварія 0:2 (Сане, 25, Д’Амброзіо, 66 (автогол));
  • Барселона — Вікторія Пльзень 5:1 (Кессьє, 13, Левандовскі, 34, 45+3, 67, Ф. Торрес, 67 – Сікора, 44).

Група D

У матчі «Айнтрахта» зі «Спортінгом» гості відкрили рахунок на 65-й хвилині. А вже через дві хвилини Трінкау відправив у ворота «Айтрахта» другий м’яч. Гол  Сантуша на 82-й хвилині підвів підсумок невтішного для німецької команди поєдинку.

У поєдинку «Тоттенхемом» - «Марсель» гості залишились у меншості на 47-й хвилині. «Тоттенхем» використував чисельну перевагу, забивши на  76-й та 81-й хвилинах. Автором обох м’ячів став Ришарлісон.

Тоттенхем - Марсель

Результати матчів групи D:

• Айнтрахт — Спортінг 0:3 (Едвардс, 65, Трінкау, 67, Сантуш, 82);
  • Тоттенхем — Марсель 2:0 (Ришарлісон, 76, 81).

Матчі другого туру Ліги чемпіонів відбудуться 13 і14 вересня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Шахтаря» над РБ «Лейпциг» у першому турі Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 6 вересня.