Євробаскет-2022: у матчі Іспанія – Фінляндія визначився перший півфіналіст турніру

Поєдинки стадії плей-оф проходять у Берліні

На чемпіонаті Європи з баскетболу розпочались матчі стадії 1/4 фіналу. У першому чвертьфіналі зустрілись збірні Іспанії та Фінляндії. Збірна Фінляндії на початку матчу приголомшила суперника, але згодом дався взнаки більш високий клас іспанських гравців.

У вівторок, 13 вересня, на чемпіонаті Європи з баскетболу серед чоловічих команд пройшов перший чвертьфінальний поєдинок. Фавориту змагань збірній Іспанії протистояла команда-несподіванка – збірна Фінляндії. На етапі 1/8 фіналу Іспанія в овертаймі перемогла Литву, а Фінляндія здолала збірну Хорватії.

Перебіг матчу

На третій хвилині Іспанці повели 8:2. Фінляндія швидко відіграла чотири очки, а в середині першої чверті Салін дальнім кидком вивів фінів вперед. На 7-й хвилині збірна Фінляндії відірвалась на 7, а потім і на 9 очок. А завершилась перша чверть з рахунком 30:19 на користь фінів.

Друга десятихвилинка розпочалась з ривку Фінляндії 7:3. Іспанці набрали сім очок поспіль, скоротивши відставання до восьми балів. Фінляндія також продовжувала справно набирати очки. За дві хвилини до перерви перевага збірної з півночі Європи досягла 15-ти очок. А завершилась перша половина матчу з рахунком 43:52.

Іспанія - Фінляндія

Стартовий відрізок третьої чверті збірна Іспанії виграла 8:1. Тренер збірної Фінляндії взяв тайм-аут, сподіваючись збити набраний іспанцями темп. Це рішення виявилося вдалим. Фінляндія вирівняла гру і ще деякий час утримувала лідерство. І все ж таки у середині третьої десятихвилинки збірна Іспанії наздогнала суперникам і вийшла вперед. За підсумками зіграних тридцяти хвилин Іспанія вигравала 73:67.

Фінляндія не знітилась і продовжувала чинити супротив більш іменитому супернику. Іспанці не могли зробити собі комфортну перевагу. На 5-й хвилині четвертої чверті між командами була відстань всього у два очки, тобто один влучний кидок. Фіни почали припускатися помилок. Іспанці цим миттєво скористались і відірвались на вісім балів. Наздогнати суперника збірна Фінляндії вже не змогла.

• Іспанія — Фінляндія 100:90 (19:30, 24:22, 30:15, 27:23).

Сітка турніру

У півфіналі збірна Іспанії зіграє з переможцем матчу Німеччина – Греція. Іншу півфінальну пару складуть переможці протистоянь Сербія – Польща, та Франція - Італія. Півфінали пройдуть 16 вересня, а фінал запланований на 18 вересня.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів шостого туру чемпіонату Італії з футболу. Також ми розповідали про перебіг матчів четвертого туру Української Прем’єр-ліги.