Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Ердоган може поїхати до путіна щоб обговорити відновлення "зернової угоди"
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган може зустрітися з російським президентом володимиром путіним наступного тижня, а саме 8 вересня. Головною темою їх розмови стане відновлення "зернової угоди".
Про це повідомляє Bloomberg. За словами двох турецьких чиновників, знайомих із цим питанням, Ердоган може вирушити в росію 8 вересня, після чого вирушить до Індії для участі в саміті G7 у Нью-Делі.
Ще на початку серпня Ердоган заявляв, що прагне відродити зернову угоду в розширеному форматі після її скасування росією 17 липня. Зокрема, він також закликав західні країни допомогти перетворити цю ініціативу "на основу миру між росією та Україною". Він сподівається, що завдяки угоді вдасться досягти припинення вогню та заключити "постійний мир".
Позиція ж рф незмінна: розірвавши зернову угоду, в Кремлі завили, що жодна з їх умов не була виконана. Ця угода, начебто, передбачала не тільки вивіз зерна з України, а й приєднання до SWIFT Россільгоспбанку та запуск аміакопровіду "Тольятті-Одеса". Також країна-агресорка зазначила, що зерно з України йшло зовсім не у країни Африки та Азії, як передбачалось, а гуманітарний коридор для проходу суден використовувався для атак на окупований Севастополь.
Після того, як росія вийшла із зернової угоди, вона почала готувати альтернативний план постачання зерна до Африки та інших країн. При цьому у Financial Times зазначили, що таким чином країна-агресор хоче усунути Україну зі світового ринку. При цьому відносини Анкари та москви суттєво погіршилися після того, як турецька сторона віддала Україні захисників "Азовсталі". У росії назвали таке рішення Ердогана проявом "недружності".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.