"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Китайська компанія не хоче допустити потрапляння алгоритмів соцмережі в чужі руки
Власник популярної соціальної мережі TikTok, китайська компанія ByteDance, готова у випадку вичерпання юридичних можливостей боротьби із законом про можливу заборону соцмережі в США просто закрити її. Проблема ховається в алгоритмах роботи соціальної мережі. В китайській компанії не можуть допустити їхнього потрапляння до чужих рук, особливо до рук американців.
Інформаційне агентство Reuters пише з посиланням на власні джерела, що закриття TikTok не завдасть серйозного удару по ByteDance, оскільки офіційно на цю соціальну мережу припадає невелика частка сумарного доходу компанії. Водночас такий радикальний крок дозволить не ділитися алгоритмами та не продавати соцмережу в США.
Алгоритми роботи TikTok вважаються ключовими для роботи усіх продуктів компанії загалом. Тому продаж соцмережі вважається вкрай малоймовірним: ByteDance буде битися у судах, а коли законні методи будуть вичерпані, просто закриє TikTok.
Видання зазначає, що у самій компанії відкидають дані про те, що соцмережу будуть закривати. Ввечері 25 квітня у заяві, опублікованій на медіаплатформі Toutiao, яка теж є власністю ByteDance, компанія офіційно заявила, що мови про продаж або закриття соцмережі не йде. Від інших коментарів представники ByteDance відмовилися.
Нагадаємо, що 20 квітня Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт, який в теорії передбачає можливість заборони соцмережі TikTok. 24 квітня цей закон підтримав Сенат, а президент США Джозеф Байден того ж дня його підписав.
У рішенні щодо документу зазначено, що сам TikTok повинен бути проданий протягом дев'яти місяців будь-які не китайській компанії. Якщо цього не відбудеться, соціальну мережу видалять з двох найпопулярніших магазинів додатків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.