"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Соцмережа TikTok намагається оскаржити закон, який прийняв Конгрес та підписав Байден
Популярна соціальна мережа TikTok, яка належить китайській компанії ByteDance, 7 травня подала позов до суду в США. Вона намагається оскаржити закон, який прийняв Конгрес та підписав президент США Джозеф Байден – та у якому вимагається продати соцмережу. Невиконання цього закону може призвести до загальнонаціональної заборони соцмережі в США.
Як повідомляє CNN, це буде фактично історична судова битва. Вона визначить, чи можуть проблеми безпеки США, які виникли через зв'язки соцмережі TikTok із Китаєм, врешті-решт переважити Першу поправку до Конституції США. Ця поправка гарантує свободу преси та захищає будь-які медіа від втручання держави.
Позов поданий до Апеляційного суду округу Колумбія. В документі зазначається, що закон нібито є "неконституційним", оскільки буцімто "придушує" право на свободу слова та "порушує" деякі інші права громадян.
Окрім цього, в TikTok звинуватили американський уряд в тому, що той нібито "здійснив безпрецедентний крок, чітко виділивши та заборонивши" програму для короткотривалого відео. В позові зазначається, що це нібито означає "недбале виконання" роботи Конгресом США.
Нагадаємо, що 20 квітня Палата представників Конгресу США схвалила законопроєкт, який в теорії передбачає можливість заборони соцмережі TikTok. 24 квітня цей закон підтримав Сенат, а президент США Джозеф Байден того ж дня його підписав.
У рішенні щодо документу зазначено, що сам TikTok повинен бути проданий протягом дев'яти місяців будь-які не китайській компанії. Якщо цього не відбудеться, соціальну мережу видалять з двох найпопулярніших магазинів додатків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.