“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поки що пташенята вкриті сірим пушком
Українські науковці на станції Вернадського в тому числі слідкують за фауною в Антарктиді. І щорічно особливу увагу приділяють гніздуванню пінгвінів та народженню їх малят. Дослідники пишуть, що цього року вони почали відкладати яйця рано - на початку листопада, тому на світ вже з'явились перші пташенята.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Національного антарктичного наукового центру у Facebook.
"Зараз малята дуже смішні та незграбні й замість звичного нам чорно-білого пір'я вкриті сірим пушком. Десь за місяць вони почнуть линяти й змінювати наряд, а також полишатимуть гнізда та збиратимуться в "ясла". У цей час обоє батьків зможуть одночасно ходити в океан за крилем і продовжуватимуть годувати дітей. Цікаво, що вони безпомилково знаходять в "яслах" своїх "нащадків" і діляться їжею лише з ними", - кажуть дослідники.
Нині малюки знаходяться в гніздах, їх зігрівають їхні батьки. Так буде ще місяць. Дорослі пінгвіни не тільки висиджують яйця по черзі, а так само сидять з малюками. Доки хтось один сидить на гнізді, інший вирушає в океан полювати на криля, а через кілька днів вони змінюються.
Найпоширенішим видом пінгвінів біля станції "Академік Вернадський" є субантарктичний пінгвін або дженту. Біля станції "Академік Вернадський" живуть близько 3700 дженту. Через постійні хуртовини їхні гнізда періодично засипає снігом, але вчені кажуть, що птахи до цього пристосовані.
За місяць пташенята вилиняють і підростуть, тоді батьки вчитимуть їх плавати та полювати.
Раніше ми повідомляли про те, що біля станції "Академік Вернадський" в Антарктиді народилися троє тюленят. Фото та подробиці - тут.
Також розповідали, що в березні у Миколаївському зоопарку народилися двоє баранчиків - Марта і Шон, а в лютому там народилися двоє левенят.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.