"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
З 11,1 мільйона чоловіків віком від 25 до 60 років, які теоретично можуть бути мобілізовані, майже 600 тисяч мають бронь
В Україні мобілізації підлягають 11,1 мільйона чоловіків. Це майже половина чоловічого населення країни віком від 25 до 60 років. Однак, близько 600 тисяч з них заброньовані від мобілізації до Збройних Сил.
Про це повідомив нардеп, голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха в інтерв'ю "Громадському радіо". Він припустив, що серед цих людей до 1,5 мільйонів можуть мати інвалідність, "хоча повноцінної статистики у нас в країні ніхто не веде". За його словами, залишається відкритим питання, скільки з цих 11,1 мільйонів військовозобов'язаних.
"Тому що системне оновлення даних відбувається от у нас на очах буквально. Фінальну цифру не знає ніхто станом на зараз. Звісно, що військові знають більше, ніж ми, і Генштаб і Міноборони, це очевидно. Але не можна сказати, що десь є ця цифра, її можна піти подивитися ", - сказав він.
Крім того, депутат навів дані Державної податкової служби, згідно з якими кількість офіційно працевлаштованих чоловіків мобілізаційного віку в Україні складає 2,620 мільйона.
Наталуха також зауважив, що було б цікаво побачити конкретні дані від підприємств, які визнані критичними і мають право на бронювання своїх працівників. За його словами, ці підприємства мають переважну квоту у 50%, проте не всі використовують її повністю: деякі — лише на 3%, а інші — на всі 50%.
Після набуття чинності в Україні нового закону про мобілізацію її темпи значно посилились. У Міноборони відзвітували про позитивну динаміку, заявивши, що військово-облікові дані в ТЦК та СП, ЦНАПах та у "Резерв+" оновили майже 1,4 млн військовозобов'язаних. Навіть за кордоном дані внесли 14 тисяч громадян.
У військовому відомстві навіть заявляли, що якщо й надалі будуть такі темпи, то восени можуть винести на голосування законопроєкт про демобілізацію. Проте наразі зберігається необхідність у мобілізації жінок. Йдеться здебільшого про бойових медиків. Втім, скоріше за все, такої мобілізації оголошувати не стануть.
Нагадаємо, що секретар комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко заявив, що мобілізувати 200 тисяч людей до кінця року реально. Відбудеться це, якщо темпи призову зберігатимуть позитивну динаміку. Це дозволить укомплектувати підрозділи ЗСУ до рівня, на якому вони ніколи не були.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.