Білорусь заявила про ризик втрати державності через санкції ЄС

У МЗС країни заявили, що ЄС може назавжди "втратити Білорусь"

Білорусь заявила про ризик втрати державності через санкції ЄС

У четвер, 2 грудня, Великобританія, ЄС, США та Канада одночасно запровадили санкції проти Білорусі. Міністр закордонних справ країни Володимир Макей заявив, що Білорусь може втратити державність, якщо санкційний тиск продовжиться.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу МЗС Білорусі.

"Білорусь ризикує втратити державність, якщо санкційний тиск продовжуватиметься. Хоча ми зробимо все, щоб такого не сталося", - заявив Макей.

За його словами, ЄС може назавжди "втратити Білорусь", але він упевнений, що це не на користь Європи.

"На жаль, так склалося, що сьогодні наші європейські партнери, і про це всім колегам я говорив, слухають, вбирають однобоку інформацію з цих так званих надійних джерел і роблять відповідні кроки, спрямовані фактично на руйнування суверенітету та незалежності Білорусі", – додав Макей.

Нагадаємо, Лукашенко відреагував на санкції Заходу проти Білорусі і заявив, що єдиним виходом із ситуації є переговори.

Крім того, раніше в ЄС заявили, що жорсткі економічні санкції проти Білорусі неминучі, а до цього у Брюсселі затвердили п'ятий пакет санкцій проти Білорусі.

Також ми писали, що Україна та ще 3 країни приєдналися до санкцій ЄС проти Росії за окупацію Криму.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити