Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Прессекретар Білого дому Карін Жан-П'єр назвала такі дії палати хитрощами та цинічним політичним маневром
Адміністрація президента США Джо Байдена різко засудила плани Палати представників Конгресу США, де більшість мають республіканці, розглянути законопроект про військову допомогу Ізраїлю без включення України. В адміністрації Джо Байдена виступили проти таких маневрів.
Прессекретар Білого дому Карін Жан-П'єр у своїй заяві назвала такі дії "хитрощами" та "цинічним політичним маневром". Вона підкреслила, що США очікують від своїх партнерів, включаючи Ізраїль, чіткої підтримки України у її боротьбі проти російської агресії.
За її словами, протягом "місяців" адміністрація веде роботу з Сенатом над угодою про національну безпеку, яка б "захищала кордон та забезпечувала підтримку Україні та Ізраїлю". І в той момент, коли "угода вже неминуча", республіканці в Палаті представників вигадують "свій останній цинічний політичний маневр".
Жан-П'єр підкреслила, що безпека Ізраїлю не має бути предметом політичних торгів. В адміністрації Байдена рішуче виступають проти цього прийому, додала Жан-П'єр, наголосивши, що він не сприяє ні забезпеченню безпеки кордону, ні допомозі народу України, ні мирним палестинцям.
"Ми рішуче виступаємо проти цих хитрощів, які нічого не роблять для захисту кордону, нічого не роблять, аби допомогти народу України захистити себе від агресії путіна, і відмовляють в гуманітарній допомозі палестинськім цивільним мешканцям, більшість з яких жінки і діти, для якої Ізраїль відкрив маршрут", – повідомила речниця.
Наступного тижня Палата представників США, де більшість мають республіканці, розгляне законопроект про виділення $17,6 млрд допомоги Ізраїлю. При цьому допомога Україні в ньому не передбачена.
Сенат, який контролюється демократами, має намір подати альтернативний законопроект, який включатиме військову допомогу як Ізраїлю, так і Україні. Очікується, що до нього також увійдуть пропозиції щодо зміцнення кордону США з Мексикою, на чому наполягають республіканці в обмін на згоду на додаткову допомогу Україні.
У листопаді 2023 року Палата представників вже схвалила схожий законопроект, де допомога Ізраїлю сягала $14,3 млрд, але й тоді Україна не згадувалась. Президент США Джо Байден тоді пообіцяв накласти вето на законопроект, якщо його буде схвалено без урахування допомоги Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.