Безугла шукає заміну Залужному: нардепка пропонує 13 кандидатів на посаду головнокомандувача ЗСУ

Читать на русском

Мар'яна Безугла влаштувала у соцмережах опитування, кого б люди хотіли бачити головнокомандувачем ЗСУ замість Валерія Залужного

Читать на русском
Безугла, Залужний
Мар'яна Безугла має 13 кандидатів замість Залужного, і цей перелік оновлюється

Мар'яна Безугла влаштувала у соцмережах опитування, кого б люди хотіли бачити головнокомандувачем ЗСУ замість Валерія Залужного

Мар'яна Безугла влаштувала у Facebook кастинг на посаду головнокомандувача ЗСУ, який начебто міг би замінити Валерія Залужного. Вона обрала 13 кандидатів, серед яких є очільник розвідки Кирило Буданов, командувач Військово-Морських Сил Олексій Неїжпапа, командир Азовців Денис Прокопенко та багато інших відомих військових. Просить людей голосувати. 

"Якщо змінювати Залужного, то на кого? Голосування — ваша думка, рейтингове, можна кількох. Просто обговорення. Якщо є якась окрема думка, ідеї - пишіть в коментарях", - написала вона. 

Спочатку Безугла склала перелік із 10 людей, який виглядав так: Балан, Буданов, Забродський, Миргородський, Мойсюк, Муженко, Неїжпапа, Сирський, Шаптала, Бойовий командир знизу. А потім додала ще три варіанти: Прокопенко, Білецький і Собко. Каже, що на прохання читачів. 

Безугла шукає заміну Залужному: нардепка пропонує 13 кандидатів на посаду головнокомандувача ЗСУ 1

Реакція людей у соцмережах

Голосування просувається не дуже активно, зате гострих коментарів під постом Мар'яни Безуглої не бракує. Користувачі здебільшого глузують як над ініціативою нардепки, так і над нею.

Одні пропонують їй особисто замінити Залужного на посаді й спробувати попрацювати, аніж розводити дискусії у ФБ. Інші запитують, чому не бачать у переліку "лисого з Кварталу". А хтось зауважує, що смішного у діях депутатки - мало.

"Та воно вже не смішно, бо поки отакі нездари за наші гроші удають шо працюють, наші чоловіки, діти, жінки - воюють. Оце зовсім не смішно", - зауважує користувачка Мар'яна Яблонська. 

Безугла шукає заміну Залужному: нардепка пропонує 13 кандидатів на посаду головнокомандувача ЗСУ 2

 Чому не замовкає Безугла

Чемпіонка з крінжу у Верховній Раді не вперше створює дивні опитування у соцмережах, а Залужному чим тільки не дорікає останні кілька тижнів. То він замовляє статті західній пресі, то занадто багато спілкується з власною дружиною, а плану війни на 2024 рік - не має. Безугла пропонує звільнити генерала та замінити більш путящим і роботящим.  

У Верховній Раді навіть просять Генерального прокурора України порушити справу проти Мар'яни Безуглої за статтями про держзраду та шпигунство. Депутатка Людмила Буймістер написала заяву на ім'я Андрія Костіна, щоб той розібрався, про що йдеться: дурість чи ворожу ІПСО. Але відповіді наразі немає. 

Журналіст Юрій Бутусов вважає, що Володимир Зеленський розпочав війну проти Валерія Залужного, щоб зняти його з посади головнокомандувача ЗСУ. Президент, за версією Бутусова, бачить у Залужному політичного конкурента, хоча той від політики є далеким. А тому, вважає журналіст, Мар'яна Безугла говоритиме ще довго. Бо робить це не з власної ініціативи, а на замовлення свого начальства. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.