“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вже вісім батарей відправили військовим, ще чотири - в процесі виробництва
Українські інженери поступово розширюють виробництво мілітарної техніки та складових до неї. Часто вітчизняні аналоги стають кращими за продукцію масового виробництва, доступну на ринку. Зокрема, команда підприємця та волонтера Юрія Голика нещодавно передала до 28 окремої механізованої бригади акумулятори для переносного протитанкового ракетного комплексу "Корсар".
При ідентичних розмірах, кастомна батарея має вдвічі вищу ємність за заводську.
Акумулятор, що живить комплекс для нищення російських танків, БТР та навіть вертольотів, можна заряджати простою телефонною зарядкою. В конструкції були спеціально уніфіковані порти для використання типових кабелів, які завжди під рукою. Бригада імені Лицарів Зимового Походу вже отримала вісім таких батарей, чотири - ще в процесі виробництва та будуть у військових найближчим часом.
"Зараз спостерігаємо важливий процес. І виготовлення зброї, і виробництво комплектуючих до неї все частіше відбувається всередині країни. Так швидше, дешевше і інколи навіть ефективніше за характеристиками. І наші захисники мають більше шансів отримувати все необхідне для нищення окупантів вчасно. Працюємо", - зазначив Юрій Голик.
Нагадаємо, раніше команда Юрія Голика розпочала виробництво власних батарей для безпілотників. Розробники відзначають економічну доцільність такого процесу, а також зменшення залежності від зовнішніх постачальників.