“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вже вісім батарей відправили військовим, ще чотири - в процесі виробництва
Українські інженери поступово розширюють виробництво мілітарної техніки та складових до неї. Часто вітчизняні аналоги стають кращими за продукцію масового виробництва, доступну на ринку. Зокрема, команда підприємця та волонтера Юрія Голика нещодавно передала до 28 окремої механізованої бригади акумулятори для переносного протитанкового ракетного комплексу "Корсар".
При ідентичних розмірах, кастомна батарея має вдвічі вищу ємність за заводську.
Акумулятор, що живить комплекс для нищення російських танків, БТР та навіть вертольотів, можна заряджати простою телефонною зарядкою. В конструкції були спеціально уніфіковані порти для використання типових кабелів, які завжди під рукою. Бригада імені Лицарів Зимового Походу вже отримала вісім таких батарей, чотири - ще в процесі виробництва та будуть у військових найближчим часом.
"Зараз спостерігаємо важливий процес. І виготовлення зброї, і виробництво комплектуючих до неї все частіше відбувається всередині країни. Так швидше, дешевше і інколи навіть ефективніше за характеристиками. І наші захисники мають більше шансів отримувати все необхідне для нищення окупантів вчасно. Працюємо", - зазначив Юрій Голик.
Нагадаємо, раніше команда Юрія Голика розпочала виробництво власних батарей для безпілотників. Розробники відзначають економічну доцільність такого процесу, а також зменшення залежності від зовнішніх постачальників.