Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вже вісім батарей відправили військовим, ще чотири - в процесі виробництва
Українські інженери поступово розширюють виробництво мілітарної техніки та складових до неї. Часто вітчизняні аналоги стають кращими за продукцію масового виробництва, доступну на ринку. Зокрема, команда підприємця та волонтера Юрія Голика нещодавно передала до 28 окремої механізованої бригади акумулятори для переносного протитанкового ракетного комплексу "Корсар".
При ідентичних розмірах, кастомна батарея має вдвічі вищу ємність за заводську.
Акумулятор, що живить комплекс для нищення російських танків, БТР та навіть вертольотів, можна заряджати простою телефонною зарядкою. В конструкції були спеціально уніфіковані порти для використання типових кабелів, які завжди під рукою. Бригада імені Лицарів Зимового Походу вже отримала вісім таких батарей, чотири - ще в процесі виробництва та будуть у військових найближчим часом.
"Зараз спостерігаємо важливий процес. І виготовлення зброї, і виробництво комплектуючих до неї все частіше відбувається всередині країни. Так швидше, дешевше і інколи навіть ефективніше за характеристиками. І наші захисники мають більше шансів отримувати все необхідне для нищення окупантів вчасно. Працюємо", - зазначив Юрій Голик.
Нагадаємо, раніше команда Юрія Голика розпочала виробництво власних батарей для безпілотників. Розробники відзначають економічну доцільність такого процесу, а також зменшення залежності від зовнішніх постачальників.