У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Бомбер STING-3 Mad Max вже пройшов успішну перевірку в бою
Збір, який оголосили в Софіївській громаді Дніпропетровщини, забезпечив Третьому батальйону 25 бригади поповнення запасу безпілотників. Для спільної справи об’єдналися місцеві депутати, педагоги, жителі міст і сіл області та безпосередньо розробники. Ударний коптер STING-3 Mad Max зібрала команда інженерів підприємця Юрія Голика. Деталями він поділився на своїй сторінці у Facebook.
Бомбер STING-3 Mad Max вже пройшов успішну перевірку в бою. Він з легкістю прориває захист ворожих РЕБ, адже обладнаний унікальною системою захисту зв’язку. Завдяки збору, який ініціювали мешканці Дніпропетровщини, ця модель продовжить свою місію зі знешкодження ворога в руках земляків-військових.
«Щиро вдячна всім, хто долучився до цього збору: своїм колегам — депутатам, своїм колегам — вчителям Жовтянського ліцею, батькам наших учнів, своїм рідним, друзям, односельчанам села Петрове, жителям Софіївки, Вакулове, Жовте, Нові Ковна, Дніпра, Кривого Рогу та іншим знайомим і незнайомим небайдужим людям, які донатили на збір дрона», — написала ініціаторка збору на дрон депутатка Софіївської селищної ради Любов Поденежна.
Беззаперечно, що саме військові найкраще знають про потреби свого підрозділу. Тому, дослухавшись до пропозиції Юрія Голика, організатори направили зібрані кошти напряму до Третього батальйону. А команда підприємця зробила цю суму більш відчутною, збільшивши в три рази. Стосовно безпілотника, то його розробники виготовили за власний кошт і передали від імені всіх, хто долучився до збору.
«Так, це не сотні дронів, на тлі яких так люблять фотографуватися окремі розумники, забуваючи, що всі вони придбані у їхньому випадку за бюджетні гроші. Це збір звичайних простих людей, яким не байдуже», — зазначив Юрій Голик.
Це вже не перший безпілотник, який батальйон отримав завдяки жителям громади. Раніше команда підприємця передала підрозділу кілька дронів від освітян Софіївського ліцею. Точніше, інженери зібрали БПЛА так само за власний рахунок, а кошти зі збору порадили перерахувати підрозділу для забезпечення першочергових потреб.