Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Варданяна було затримано військовими Азербайджану при спробі виїхати з Арцаха в Горіс Сюнікської області Вірменії.
Азербайджан затримав "ексголову" Нагірного Карабаху Рубена Варданяна, на якого у ГУР України мають секретне досьє. Це відбулося при спробі Варданяна виїхати з Арцаха в Горіс Сюнікської області Вірменії. Його схопили військові Азербайджану і заарештували.
Спочатку про це повідомили російські пропагандисти, потім допис з’явився в Telegram Варданяна від імені його дружини Вероніки Зонабенд. За її словами, його заарештувала та "взяла в полон" азербайджанська влада. Тоді як Варданян хотів потрапити до вірменського міста Ґоріс.
Прикордонна служба Азербайджану підтвердила затримання Варданяна, опублікувавши фотографію. Відомо, що колишній глава Карабаха – великий російський бізнесмен, засновник відомої інвесткомпанії "Трійка діалог".
Перед тим, як очолити невизнану республіку наприкінці 2022 року, він вийшов із громадянства рф. Так званим "Державним міністром", тобто очільником невизнаного регіону він був з листопада минулого року по лютий 2023-го.
19 вересня в міністерстві оборони Азербайджану оголосили про початок "антитерористичних заходів" у Нагірному Карабаху для "відновлення конституційного ладу". Вірменія назвала дії Баку повномасштабною агресією і звинуватила Азербайджан в "етнічних чистках". У Єревані почалися протести із закликом до влади втрутитися в ситуацію.
20 вересня невизнаний Нагірний Карабах капітулював і ухвалив рішення про припинення вогню. Алієв заявив, що країна за добу "виконала всі завдання антитерористичної операції" і "відновила суверенітет".
При цьому відомо, що більшість жителів Нагірного Карабаху - етнічні вірмени. І після припинення вогню у Нагірному Карабасі з території невизнаної республіки можуть виїхати понад 100 тисяч вірменів (щонайменше третина місцевого населення регіону). Біженці вже прибули в аеропорт Степанакерта. Втім гуманітарний коридор не відкривали: влада Азербайджану передала Вірменії поіменний список людей, яких мають передати Баку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.