Головна
Україна
11:56, 1 Червня
Информатор UA

Интро

Майже сто днів війни росії проти України призвели до руйнівних наслідків для дітей у масштабах та темпах, яких не було з часів Другої світової війни. Наразі 5,2 мільйона дітей – 3 млн в Україні та більше 2,2 млн дітей-біженців – потребують допомоги. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на організацію ЮНІСЕФ. За даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини, щодня в Україні гинуть двоє дітей і четверо зазнають поранень – в основному через атаки з використанням окупантами вибухової зброї по населених пунктах. Цивільна інфраструктура (школи, лікарні), від якої залежать діти, продовжує зазнавати пошкоджень. Умови життя дітей на сході та півдні України, де активізувалися бойові дії, стають нестерпними. "1 червня – Міжнародний день захисту дітей, замість того, щоб святкувати цю подію, ми наближаємося до 3 червня – 100-го дня війни, яка зруйнувала життя мільйонів дітей. Без припинення вогню та досягнення миру шляхом переговорів діти продовжуватимуть страждати, а наслідки війни позначаться на дітях у всьому світі", - заявила виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел. Війна спричинила кризу у сфері захисту дітей. Більшість із них пережили надзвичайно травматичні події (насильство, жорстоке поводження). Ці діти потребують допомоги – особливо ті, хто перебуває без супроводу дорослих чи розлуці зі своїми сім'ями. Водночас, війна та масові переїзди позбавляють сім'ї джерел доходу, внаслідок чого багато хто не може забезпечити належну підтримку своїм дітям. "ЮНІСЕФ закликає до негайного припинення вогню в Україні. Вимагаємо забезпечити повний гуманітарний доступ, щоб безпечно і швидко дістатися до дітей, які потребують допомоги, де б вони не знаходилися", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, у додатку «Дія» можна буде подати документи на усиновлення дитини. Крім того, окупанти незаконно вивезли до рф понад 238 тисяч українських дітей. Також Інформатор писав, що діти з окупованих територій можуть безкоштовно навчатися та отримати місця для проживання. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Через війну рф проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги – ЮНІСЕФ

Читать на русском

Рашисти вбивають українських дітей та позбавляють їх щасливого дитинства

Читать на русском
Через війну рф проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги – ЮНІСЕФ

Рашисти вбивають українських дітей та позбавляють їх щасливого дитинства

Майже сто днів війни росії проти України призвели до руйнівних наслідків для дітей у масштабах та темпах, яких не було з часів Другої світової війни. Наразі 5,2 мільйона дітей – 3 млн в Україні та більше 2,2 млн дітей-біженців – потребують допомоги.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на організацію ЮНІСЕФ.

За даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини, щодня в Україні гинуть двоє дітей і четверо зазнають поранень – в основному через атаки з використанням окупантами вибухової зброї по населених пунктах. Цивільна інфраструктура (школи, лікарні), від якої залежать діти, продовжує зазнавати пошкоджень. Умови життя дітей на сході та півдні України, де активізувалися бойові дії, стають нестерпними.

"1 червня – Міжнародний день захисту дітей, замість того, щоб святкувати цю подію, ми наближаємося до 3 червня – 100-го дня війни, яка зруйнувала життя мільйонів дітей. Без припинення вогню та досягнення миру шляхом переговорів діти продовжуватимуть страждати, а наслідки війни позначаться на дітях у всьому світі", - заявила виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Війна спричинила кризу у сфері захисту дітей. Більшість із них пережили надзвичайно травматичні події (насильство, жорстоке поводження). Ці діти потребують допомоги – особливо ті, хто перебуває без супроводу дорослих чи розлуці зі своїми сім'ями. Водночас, війна та масові переїзди позбавляють сім'ї джерел доходу, внаслідок чого багато хто не може забезпечити належну підтримку своїм дітям.

"ЮНІСЕФ закликає до негайного припинення вогню в Україні. Вимагаємо забезпечити повний гуманітарний доступ, щоб безпечно і швидко дістатися до дітей, які потребують допомоги, де б вони не знаходилися", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у додатку «Дія» можна буде подати документи на усиновлення дитини. Крім того, окупанти незаконно вивезли до рф понад 238 тисяч українських дітей.

Також Інформатор писав, що діти з окупованих територій можуть безкоштовно навчатися та отримати місця для проживання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.