Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Кожна дитина має право на сім'ю та турботу
ЮНІСЕФ запустив проект "Дитина не одна: Інструкція з турботи" про процедури усиновлення та надання притулку дітям без батьків.
Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська, передає Інформатор.
"З кожним бомбардуванням, з кожним запуском ракети в Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків. Проте так не повинно бути", - заявила Зеленська.
Тому ЮНІСЕФ запустив проект «Дитина не одна: Інструкція з турботи» – він пояснює, як сьогодні влаштовано процедуру усиновлення та надання притулку, як допомогти дітям, які втратили рідних, загубилися, пережили травму чи чиї права порушені. Першим етапом проекту став Telegram-бот, де можна залишити заявку на надання тимчасового притулку дитині. Нині у ньому вже понад 20 тисяч заявок від українських сімей та понад триста – від міжнародних організацій.
На сайті, крім нормативно-правової бази, зібрано корисну психологічну інформацію, зокрема для родичів та піклувальників, які надають притулок, є поради, як спілкуватися з дітьми, які пережили травму, щоб вони краще адаптувалися. Також окремо там є розділ для психологів, які працюють із дітьми, позбавленими батьківського піклування.
"Якщо ви стали свідком порушення прав дитини, втратили або знайшли дитину, тут можна дізнатися, як діяти, чи є контакти служб та органів захисту дітей в Україні та за кордоном. Пам'ятайте: дитина не повинна бути одна. Особливо під час війни", - додала Зеленська.
Нагадаємо, через війни росії проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги. Крім того, в Україні зникли безвісти більше 100 дітей.
Також Інформатор писав, що у Instagram запустили сервіс для пошуку зниклих дітей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.