Головна
Україна
Події
07:43, 6 Червня
Информатор UA

Интро

ЮНІСЕФ запустив проект "Дитина не одна: Інструкція з турботи" про процедури усиновлення та надання притулку дітям без батьків. Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська, передає Інформатор.  "З кожним бомбардуванням, з кожним запуском ракети в Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків. Проте так не повинно бути", - заявила Зеленська.  Тому ЮНІСЕФ запустив проект «Дитина не одна: Інструкція з турботи» – він пояснює, як сьогодні влаштовано процедуру усиновлення та надання притулку, як допомогти дітям, які втратили рідних, загубилися, пережили травму чи чиї права порушені. Першим етапом проекту став Telegram-бот, де можна залишити заявку на надання тимчасового притулку дитині. Нині у ньому вже понад 20 тисяч заявок від українських сімей та понад триста – від міжнародних організацій. На сайті, крім нормативно-правової бази, зібрано корисну психологічну інформацію, зокрема для родичів та піклувальників, які надають притулок, є поради, як спілкуватися з дітьми, які пережили травму, щоб вони краще адаптувалися. Також окремо там є розділ для психологів, які працюють із дітьми, позбавленими батьківського піклування. "Якщо ви стали свідком порушення прав дитини, втратили або знайшли дитину, тут можна дізнатися, як діяти, чи є контакти служб та органів захисту дітей в Україні та за кордоном. Пам'ятайте: дитина не повинна бути одна. Особливо під час війни", - додала Зеленська.  Нагадаємо, через війни росії проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги. Крім того, в Україні зникли безвісти більше 100 дітей. Також Інформатор писав, що у Instagram запустили сервіс для пошуку зниклих дітей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.  

В Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків: ЮНІСЕФ запустив проект про усиновлення

Читать на русском

Кожна дитина має право на сім'ю та турботу

Читать на русском
В Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків: ЮНІСЕФ запустив проект про усиновлення

Кожна дитина має право на сім'ю та турботу

ЮНІСЕФ запустив проект "Дитина не одна: Інструкція з турботи" про процедури усиновлення та надання притулку дітям без батьків.

Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська, передає Інформатор

"З кожним бомбардуванням, з кожним запуском ракети в Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків. Проте так не повинно бути", - заявила Зеленська. 

Тому ЮНІСЕФ запустив проект «Дитина не одна: Інструкція з турботи» – він пояснює, як сьогодні влаштовано процедуру усиновлення та надання притулку, як допомогти дітям, які втратили рідних, загубилися, пережили травму чи чиї права порушені. Першим етапом проекту став Telegram-бот, де можна залишити заявку на надання тимчасового притулку дитині. Нині у ньому вже понад 20 тисяч заявок від українських сімей та понад триста – від міжнародних організацій.

На сайті, крім нормативно-правової бази, зібрано корисну психологічну інформацію, зокрема для родичів та піклувальників, які надають притулок, є поради, як спілкуватися з дітьми, які пережили травму, щоб вони краще адаптувалися. Також окремо там є розділ для психологів, які працюють із дітьми, позбавленими батьківського піклування.

"Якщо ви стали свідком порушення прав дитини, втратили або знайшли дитину, тут можна дізнатися, як діяти, чи є контакти служб та органів захисту дітей в Україні та за кордоном. Пам'ятайте: дитина не повинна бути одна. Особливо під час війни", - додала Зеленська. 

Нагадаємо, через війни росії проти України понад 5 мільйонів дітей потребують допомоги. Крім того, в Україні зникли безвісти більше 100 дітей.

Також Інформатор писав, що у Instagram запустили сервіс для пошуку зниклих дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.