RU
Головна
Україна
21:46, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою в середу, 4 серпня, зустрівся з 12-річною Танею Тулайдан, яка врятувала під час повені в Закарпатті четверо дітей. На зустрічі також була присутня родина Тані - отець Василь, мама Марія і молодший братик Юра. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента. Коли внаслідок потужних злив в селищі Ясіня на Рахівщині Закарпатської області сталася повінь, Таня Тулайдан вимкнула електрику в будинку, взяла свого 7-річного брата і трьох сусідських дітей і відвела їх на горище. Так дівчинка убезпечила себе і інших дітей від високого рівня води, який в той час вже сягав одного метра. Сьогодні дівчинка отримала з рук глави держави медаль "За врятоване життя". Під час зустрічі президент зазначив, що для нього - честь познайомитися особисто з хороброю школяркою. Він висловив їй повагу від імені всіх українців. "Упевнений, що саме такі люди ще багато зроблять для України і своєї сім'ї", - сказав глава держави, вручаючи Тані відзнаку. Олена Зеленська подякувала батькам Тані за виховання доньки. Школярці подарували скрипку, адже вона займається музикою. Президент запросив родину подивитися Будинок з химерами і відвідати Маріїнський палац. Нагадаємо, указ президента № 299/2021 про нагородження 12-річний дівчинки почесною державною нагородою був підписаний 21 липня цього року. Раніше Інформатор повідомляв, що в Закарпатській області 12-річна дівчинка врятувала життя чотирьом дітям під час паводку. Також повідомлялося, Зеленський нагородив 12-річну українку, яка врятувала чотирьох дітей під час паводку на Закарпатті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

12-річна школярка, яка врятувала чотирьох дітей під час паводку на Закарпатті, отримала медаль "За врятоване життя" і скрипку в подарунок

Читать на русском
12-річна школярка, яка врятувала чотирьох дітей під час паводку на Закарпатті, отримала медаль "За врятоване життя" і скрипку в подарунок

Сім'я дівчинки теж була присутня на зустрічі

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою в середу, 4 серпня, зустрівся з 12-річною Танею Тулайдан, яка врятувала під час повені в Закарпатті четверо дітей. На зустрічі також була присутня родина Тані - отець Василь, мама Марія і молодший братик Юра. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.   

Коли внаслідок потужних злив в селищі Ясіня на Рахівщині Закарпатської області сталася повінь, Таня Тулайдан вимкнула електрику в будинку, взяла свого 7-річного брата і трьох сусідських дітей і відвела їх на горище.

Так дівчинка убезпечила себе і інших дітей від високого рівня води, який в той час вже сягав одного метра.

 

Сьогодні дівчинка отримала з рук глави держави медаль "За врятоване життя".

Під час зустрічі президент зазначив, що для нього - честь познайомитися особисто з хороброю школяркою. Він висловив їй повагу від імені всіх українців. 

"Упевнений, що саме такі люди ще багато зроблять для України і своєї сім'ї", - сказав глава держави, вручаючи Тані відзнаку.

Олена Зеленська подякувала батькам Тані за виховання доньки. Школярці подарували скрипку, адже вона займається музикою. 

Президент запросив родину подивитися Будинок з химерами і відвідати Маріїнський палац.

Нагадаємо, указ президента № 299/2021 про нагородження 12-річний дівчинки почесною державною нагородою був підписаний 21 липня цього року.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що в Закарпатській області 12-річна дівчинка врятувала життя чотирьом дітям під час паводку.

Також повідомлялося, Зеленський нагородив 12-річну українку, яка врятувала чотирьох дітей під час паводку на Закарпатті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.