У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Ідея цього парку у тому, щоб всі охочі могли почути через звукові хвилі, як "звучить" довколишня природа, випадкові розмови чи події
У Києві вже невдовзі з'явиться нова незвична зона відпочинку - Акустичний парк. Його облаштують замість скверу Зої Космодем'янської. Ідея парку у тому, щоб через специфічні звукові хвилі почути як звучить довколишня природа, розслухати випадкові розмови відпочивальників та події столиці.
Детальніше про Акустичний парк розповіли творці проєкту - архітектори компанії Aranchii Architects, зауваживши при цьому, що роботи з його облаштування вже стартували.
Відомо, що у парк матиме форму еліпса, звукові хвилі у ньому відбиватимуться. При цьому творці максимально збережуть зелені насадження, покращать транспорту розв'язку та працюватимуть над комфортним відпочинком у пару киян. Парк матиме інсталяцію, яка "ловитиме" та відбиватиме звук, створюючи відповідні звукові ефекти.
Чому Acoustic Park? Тому що на головній атракції скверу – площі – розташовано інсталяцію (дві поверхні у вигляді фрагментів еліпсоїду), яка фокусує та відбиває звукові хвилі, – розповіли автори проєкту.
Повідомляється, що саме у певних точках Акустичного парку можна буде краще розслухати природу, розмови випадкових перехожих, почути міські події.
Косіння трави у столиці припинили, пояснюючи це збереженням довкілля. Висока трава краще очищує повітря у столиці. Також вона зберігає вологість ґрунтів, запобігаючи їх висиханню.
Експерти вважають, що столиці слід долучитися до досвіду інших країн зі збереження довкілля.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про графік роботи метрополітену, зокрема про час відправлення зі станцій останніх потягів підземки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.