Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Роботи з облаштування вже почалися
У сквері Києва на розі вулиць Олеся Гончара та Богдана Хмельницького (колишній сквер Зої Космодем'янської) планують побудувати Acoustic Park. Роботи з облаштування парку вже почалися.
Прес-служба архітектурної майстерні Aranchii Architects повідомляє, що концепція передбачає максимальне збереження зеленої зони, покращення транзитних маршрутів, організацію місць для відпочинку та невелику центральну площу, що в плані є еліпсом. Роботи з облаштування вже почались – у сквері зняли постамент монументу Зої Космодем'янської та бруківку навколо нього.
На головній атракції скверу — площі — пропонують розташувати інсталяцію, яка фокусує та відбиває звукові хвилі. У певних фокусних точках людина може почути підсилені звуки довкілля, випадкових подій чи розмов, що відбуваються на іншому кінці інсталяції.
Друга частина акустичної історії — це місця відпочинку. Архітектори пропонують заглибити та відокремити їх від пішохідних доріжок, аби спілкування та перебування відвідувачів було більш приватним.
"Ми намагалися максимально, наскільки це можливо, заглибити та відокремити їх від пішохідних доріжок і таким чином зробити спілкування та перебування відвідувачів більш приватним", – зазначили в Aranchii Architects.
23 червня, у столиці працівники Шеченківського КП УЗН демонтували пам'ятник Зої Космодем'янській, що стояв у сквері на перетині вулиць Олеся Гончара і Богдана Хмельницького. Це рішення було ухвалене після того, як травні Верховна Рада ухвалила закон №8273, який дозволить вилучати радянські та імперські культурні пам'ятки.
Київські активісти вже понад рік вимагали знести пам'ятник Космодем'янській. У липні минулого року на сайті Київради було зареєстровано петицію, автори якої запевняли, що цьому монументу не місце на вулицях столиці. У документі йшлося, що Зоя Космодем'янська не є визначною персоною і нічого ніколи не робила для розвитку Києва, а її образ використовувався лише як інструмент радянської пропаганди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.