«Зоря» та «Шахтар» зіграли внічию, а «Олімпік» розгромив «Минай» -підсумки третього туру УПЛ

«Шахтар» знову не зміг переграти «Зорю» в Запоріжжі.

Про перебіг подій в заключних матчах третього туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор .

У неділю, 20 вересня, трьома матчами завершилася програма третього туру розіграшу Прем'єр-ліги сезону 2020/21. У першому поєдинку ігрового дня «Олімпік» в Києві на стадіоні «Динамо», який став домашнім для донецької команди в цьому сезоні, приймав «Минай». Стартовий відрізок матчу пройшов у рівній боротьбі і практично без небезпечних моментів. А на 29-й хвилині гравець «Олімпіку» Шахаб, обігравши двох суперників, пробив з дальньої дистанції. М'яч, зачепивши Тейшейру і змінивши напрямок, влетів до воріт «Миная».

У другій половині матчу «Олімпік» зміцнив свою перевагу в рахунку. Голкіпер «Миная» після подачі з кутового відбив м'яча, який летів у ворота , але прямо на голову Шахабу, який і зробив рахунок 2: 0. Іранський форвард «Олімпіка» відзначився ще раз. Шахаб пішов від підкату в центрі поля, вискочив на побачення з голкіпером, і не ставши зближуватися, точно пробив з-за меж штрафного майданчика у нижній кут.

У центральному матчі третього туру, третя команда за підсумками минулого сезону «Зоря» приймала чемпіона УПЛ 2019/20 «Шахтар». На 17- хвилині матчу результативна атака вдалася «Шахтарю». Корнієнко прострілив з лівого флангу штрафний, м'яч від ноги захисника «Зорі» потрапив до Марлоса, який переграв воротаря у дальню штангу. А вже через дві хвилини «Зоря» рахунок зрівняла. Кабан в підкаті відібрав м'яча у Додо, відпасував Кочергіну, і той з гострого кута поцілив у ближній кут.

На 27-й хвилині Степаненко в штрафний «Шахтаря» врізався в Кабаєва, і арбітр матчу вказав на точку. Юрченко пробив в правий кут, а голкіпер «Шахтаря» Трубін стрибнув у лівий. На 42-й хвилині спочатку воротар, а потім і штанга врятували ворота «Зорі» від пропущеного голу. Зрівняв рахунок «Шахтар» на 49-й хвилині. Кривцов після подачі кутового з лівого флангу виграв позиційну боротьбу, і з лінії воротарської ударом головою відправив м'яча у сітку. Обидві команди і далі небезпечно атакували, і чаша ваг могла схилитися як в ту, так і в іншу сторону. Вболівальники, яких хоч і з певними зусиллями карантинних обмежень, але все ж допустили на трибуни, більше голів у цьому поєдинку не побачили. У підсумку - бойова нічия, і перша втрата очок чемпіоном в новому сезоні.

У заключному матчі турі новачок Прем'єр-ліги львівський «Рух» приймав «Колос» який успішно дебютував в Лізі Європи . Вже на 4-й хвилині гостям вдалася результативна атака. Селезньов прийняв м'яча в штрафній та скинув під удар Морозко, який практично впритул розстріляв ворота «Руху». На 20-й хвилині гості відзначилися вдруге. Ільїн подав, а Морозко ударом головою по високій дузі перекинув голкіпера господарів. У другому таймі «Рух» вирівняв гру, але забити зміг лише в компенсований час. М'яч потрапив у руку захисника «Колоса» і арбітр призначив одинадцятиметровий. Удар Кондракова з «точки» Волинець парирував, але Русин першим опинився на добиванні, відправивши м'яч у сітку.

• «Олімпік» - «Минай» 0: 2 (Тейшейра, 29, Шехаб, 60, 66);
  • «Зоря» - «Шахтар» 2: 2 (Кочергін, 20, Юрченко, 28 (пен.) - Марлос, 17, Кривцов, 49);
  • «Рух» - «Колос» 1: 2 (Русин 90 + 5 - Морозко, 4, 20).

Матчі четвертого туру УПЛ відбудуться 26 і 27 вересня, а 23 вересня в відкладеному матчі другого туру зіграють «Рух» і «Шахтар». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поразку СК «Дніпро-1» в матчі з «Маріуполем» і результатах матчів третього туру УПЛ.