«Зоря» на виїзді розгромила «АЕК», «Брага» і «Лестер» влаштували гольову феєрію - всі результати четвертого туру Ліги Європи

Український клуб взяв реванш за домашню поразку.

Про події у матчах групового етапу Ліги Європи і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У четвер, 26 листопада, відбулися матчі четвертого туру групового етапу розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. У групі G грецький «АЕК» в Афінах приймав «Зорю». 5 листопада команди зустрічалися між собою в матчі третього туру. Поєдинок у Запоріжжі завершився перемогою грецького клубу з рахунком 4: 1.

Команди виступали в таких складах:

АЕК Афіни: Атанасіадіс - Сварнас, Чигринський, Неделчару - Бакакіс, Шахов, Крстичич, Симоеш, Інсуа - Танкович, Лівая.

Запасні: Цідотас, Теохаріс, Карім Ансаріфард, Албаніс, Олівейра, Галанопулос, Хнід, Сарделіс, Хрістопулос, Махаірас, Ботос, Васілантонопулос.

Зоря: Шевченко - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс - Іванисеня - Юрченко, Кочергін - Кабан - Гладкий, Громов.

Запасні: Василь, Мацапура, Луньов, Перович, Назарин, Алефіренко, Піддубний, Гринь, Сайядманеш.

Як і напередодні у Лізі чемпіонів, матчі Ліги Європи розпочалися з хвилини мовчання в пам'ять про Дієго Марадону.

На 3-й хвилині розіграш штрафного на половині поля «Зорі» завершився ударом Лівану з гострого кута. М'яч попав усітку із зовнішнього боку воріт поруч з правою штангою. «Зоря» намагалася налагодити дії в атаці, проте гравці «АЕКа» протиставили українській команді високий пресинг. «Зоря» стала більше володіти м'ячем і частіше з'являтися на підступах до штрафного афінського клубу. На 28-й хвилині удар Кочергіна з середньої дистанції заблокували захисники «АЕКа». На 41-й хвилині Циганікс з лівого кута штрафного пробив над поперечиною.

На початку другого тайму затяжна атака «Зорі» завершилася ударом Юрченка поруч зі штангою. Євген Шахов у верховій боротьбі ліктем вдарив Іванисеню, заробив другу жовту картку, і залишив «АЕК» в меншості на 48-й хвилині.

На 61-й хвилині Циганікс з лівого флангу навісив у штрафну, Атанасіадіс який вийшов на перехоплення, не зміг зафіксувати м'яч, і Громов, який опинився в потрібному місці, ударом у порожні ворота вивів «Зорю» вперед. На 68-й хвилині при подачі у штрафну «Зорі» м'яч зрізався з ноги у Сварнаса, і, полетівши по високій дузі, вдарився у хрестовину воріт Шевченка.

Іванисеня віддав передачу Кабаєву, той прокинув собі на хід, і з лінії штрафного точно пробив в дальній кут. На 78-й хвилині м'яч після удару Кочергіна пройшов поряд з лівою штангою «АЕКа». На 84-й хвилині лівая пробив бічними ножицями над поперечиною. А в атаці у відповідь «Зоря» забила втретє. Луньова збили у штрафній, і Юрченко холоднокровно реалізував пенальті.

У другому матчі групи G в Португалії «Брага» грала з лідером квартету «Лестер Сіті». На 4-й хвилині «Брага» вийшла вперед. Ель-Мусраті ударом метрів з двадцяти п'яти увігнав м'яч у дальній нижній кут. Але вже на 9-й хвилині «Лестер» рахунок зрівняв. Барнс ударом в дотик з лівого кута воротарського точно пробив під поперечину воріт португальського клубу. «Брага» продовжила атакувати, і на 24-й хвилині Орта вийшов на ворота «Лестера», обіграв Шмайхеля, але пішов під занадто гострий кут. Орта розвернувся і віддав на Паулінью, який з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у ворота.

«Лестер» відігрався вдруге на 78-й хвилині. Томас з лінії воротарського замкнув простріл Медісона зліва. Але «Брага» мала намір в цьому матчі здобути перемогу, і на 90 + 1-й хвилині забила третій м'яч. Галено віддав передачу в штрафну, і Франсержіу підсік м'яч над голкіпером. Однак «Лестер» відігрався і третього разу. На п'ятій доданій до основного часу матчу хвилині Варді на дальній штанзі замкнув простріл Олбрайтон справа.

Результати матчів четвертого туру Ліги Європи.

• Слован Ліберец - Хоффенхайм 0: 2.

Матчі п'ятого туру Ліги Європи відбудуться 3 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про рішення УЄФА зарахувати збірній України технічну поразку,про результати матчів Ліги чемпіонів, зіграних 24 і 25 листопада,а також про поєдинки Української хокейної ліги .