«Зоря» крупно програла «Лестеру», а «Мілан» на виїзді обіграв «Селтік» в матчах першого туру Ліги Європи

Український клуб не скористався своїми моментами, «Лестер» , в свою чергу, помилок «Зорі» не пробачив.

Про події в матчах Ліги Європи і результати зустрічей повідомляє інформатор .

У четвер, 22 жовтня відбулися матчі першого туру групового етапу розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21.

У поєдинку групи G англійський «Лестер Сіті» приймав луганську «Зорю». Зі стартових хвилин матчу ініціативою заволодів британський клуб. На 11-й хвилині голкіпер «Зорі» Шевченко трохи невпевнено зіграв на перехопленні, але на допомогу вчасно прийшов захисник і м'яч вибив. На 22-й хвилині «Зоря» упустила чудовий шанс відкрити рахунок. Два футболісти української команди вискочили на одного захисника. Луньов з правого флангу віддав до центру на Кабаєва, але його удар відбив воротар «Лестера» Шмайхель, перекривши собою шлях м'ячу.

А на 29-й хвилині «Лестер» відкрив рахунок. Барнс обвідним ударом з лівого краю штрафного влучив у дальню штангу. Іхеаначо підібрав м'яч, і в падінні колупнув його на Медісона. Гравцеві «Лестеру» нічого не залишалося, як відправити ігровий снаряд у ворота «Зорі». Український клуб взяв м'яч під свій контроль, а англійці включили пресинг. На 37-й хвилині Шевченко відбив удар Барнса в ході швидкої атаки «Лестера». Іванисеня намагався перекинути Шмаёхеля, який вийшов з воріт але пробив мимо. На останній хвилині першого тайму Іхеаначо пасом п'ятою вивів Барнса на побачення з голкіпером «Зорі», і півзахисник «Лестера», перекинувши Шевченко, зробив рахунок 2: 0.

На початку другого тайму удар Медісона заблокував Фаворов. На 56-й хвилині Фофана упустив можливість забити третього м'яча, пробивши поруч зі штангою після подачі з кутового. А третій гол незабаром все ж відбувся, і організувала його сама «Зоря». А точніше Іванисеня, який віддав передачу точно на Іхеаначо, а вже забити в такій ситуації було для гравця «Лестера» лише справою техніки. На 71-й хвилині той же Іхеаначо пробив поруч зі штангою після передачі з правого флангу.

«Зоря» програла в стартовому матчі, але вся боротьба в групі ще попереду. Через тиждень, 29 жовтня, команда Віктора Скрипника зіграє з португальським клубом «Брага», який на своєму полі з рахунком 3: 0 переміг грецький «АЄК».

• Хоффенхайм - Црвена Звезда 2: 0.

Вже на наступному тижні відбудуться матчі другого туру Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу «Шахтаря» над мадридським «Реалом»,а також про матч «Динамо» - «Ювентус» і результати інших поєдинків Ліги Чемпіонів, зіграних 20 і 21 жовтня .