У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Повернути переказ можливо, якщи реквізити були вказані вірно
Клієнтці Приватбанку відправили гроші з Польщі. Проте, незважаючі на наявність квитанції про відправку, кошти жінка не отримала.
Про це клієнтка з ніком katechaika написала на сайті Мінфіну. Вона зазначила, що 29 серпня був проведений Swift-переказ з Польщі. Всі реквізити вказані вірно, а також є квитанція те, що гроші відправили. Проте жінка додала, що у Приватбанку їй сказали, що кошти не поступали.
Представники Приватбанку відповіли, що в такій ситуації відправнику рекомендується "провести повернення вказаного SWIFT-переказу, та, за необхідності, повторити платіж за коректно вказаними реквізитами".
При переказі коштів через банк відправник має декілька варіантів для використання. Один з варіантів — це SWIFT-переказ. В цьому випадку використовується система міжнародних платежів SWIFT, яка забезпечує надійність транзакції на 100%. Оформлення SWIFT-переказу самостійно може бути складним, і такий переказ зазвичай займає більше часу, ніж через онлайн-сервіси. Однак перевагою є невелика комісія, яка становить 0,5%, і вона не залежить від суми переказу. Також не існує обмежень щодо суми переказу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.