“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Повернути переказ можливо, якщи реквізити були вказані вірно
Клієнтці Приватбанку відправили гроші з Польщі. Проте, незважаючі на наявність квитанції про відправку, кошти жінка не отримала.
Про це клієнтка з ніком katechaika написала на сайті Мінфіну. Вона зазначила, що 29 серпня був проведений Swift-переказ з Польщі. Всі реквізити вказані вірно, а також є квитанція те, що гроші відправили. Проте жінка додала, що у Приватбанку їй сказали, що кошти не поступали.
Представники Приватбанку відповіли, що в такій ситуації відправнику рекомендується "провести повернення вказаного SWIFT-переказу, та, за необхідності, повторити платіж за коректно вказаними реквізитами".
При переказі коштів через банк відправник має декілька варіантів для використання. Один з варіантів — це SWIFT-переказ. В цьому випадку використовується система міжнародних платежів SWIFT, яка забезпечує надійність транзакції на 100%. Оформлення SWIFT-переказу самостійно може бути складним, і такий переказ зазвичай займає більше часу, ніж через онлайн-сервіси. Однак перевагою є невелика комісія, яка становить 0,5%, і вона не залежить від суми переказу. Також не існує обмежень щодо суми переказу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.