"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Премʼєр Шмигаль зустрівся з послом Вашингтона Бріджит Брінк, сторони обмінялися документами щодо змін в українській державі
Уряд України офіційно отримав від США перелік реформ, які державі необхідно втілити задля отримання допомоги від держави-партнера. Натомість Кабінет міністрів передав пропозиції щодо посилення демократії в Україні. Він був розроблений за ініціативи президента Володимира Зеленського та погоджений, зокрема, з керівництвом українських антикорупційних відомств.
Обмін ініціативами відбувся під час зустрічі премʼєр-міністра Дениса Шмигаля з послом США в України Бріджит Брінк 28 вересня. Очільник уряду зазначив, що у планах - створення єдиного плану реформ. Про це від повідомив у своїх соцмережах.
"Під час зустрічі з пані послом США Бріджит Брінк передали американській стороні Концепт посилення стійкості демократії в Україні. Цей документ розроблений за ініціативи Президента Володимира Зеленського та погоджений, зокрема, з керівниками антикорупційних структур в Україні (...) Зі свого боку пані посол офіційно передала для обговорення пропозиції США щодо реформ в Україні", - йдеться у повідомленні.
За словами Шмигаля, для реалізації українського концепту посилення стійкості демократії планується створення з усіма партнерами єдиного "Плану реформ... який обʼєднає в собі потреби щодо позитивних перетворень у різних сферах". Премʼєр запевнив, що Україна є вірною на своєму шляху щодо впровадження реформ, які змінюють країну на краще та наближають її до вступу до ЄС та НАТО. Окрім цього предметом обговорення сторін були пряма бюджетна підтримка з боку США, спільна робота в межах Координаційної платформи донорів, посилення захисту українського неба та допомога для енергетичного сектору України.
25 вересня ЗМІ повідомили, що з Білого дому розіслали листа з переліком реформ для України та термінами їх виконання. За твердженням журналістів, втілення цих реформ необхідно для продовження отримання допомоги від Сполучених Штатів. Вимоги стосуються функціонування Наглядових рад Державних підприємств, антикорупційних органів (САП, НАБУ, НАЗК), Вищої ради правосуддя, загалом судової гілки влади. Також пріоритетними протягом року вказані зміни в роботі Міністерства оборони України і усіх силових відомств. Відповідні кроки пропонують зробити Україні негайно, протягом трьох, шести, дванадцяти та вісімнадцяти місяців.
Водночас у Білому домі запевнили, що перелік пріоритетних реформ, який Сполучені Штати Америки передали Україні, не є умовою для отримання Києвом військової допомоги. В Офісі президента України, своєю чергою, зауважили, що це була пропозиція, а не ультиматум з боку Вашингтону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.