Зінченко відмовився давати свідчення щодо вбивства Фаріон, - адвокат

Захисник юнака Ігор Сулима вважає, що доказова база на його клієнта є сумнівною

Зінченко, Фаріон
Сам Зінченко не визнає своєї провини

В'ячеслав Зінченко, який є підозрюваним у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон, відмовився давати свідчення. Він зробив це, посилаючись на відповідну статтю у Конституції. Сам хлопець запевняє, що не вбивав професорку.

Адвокат Зінченка Ігор Сулима стверджує, що доказів причетності його клієнта до злочину немає. Доказову базу сторони обвинувачення юрист вважає сумнівною. Про це адвокат розповів у інтервʼю виданню "Українські новини", оприлюдненому 31 липня.

"Він відмовився від дачі показів, посилаючись на 63 статтю Конституції. Він мав таке право і він ним скористався", - сказав Сулима, не уточнивши, чи він порадив хлопцю вчинити таким чином, чи підозрюваний ухвалив це рішення самостійно.

Адвокат також висловив думку, що доказів причетності його клієнта до вбивства Фаріон. Юрист стверджує, що наявна доказова база викликає сумніви.

"Ось вам доказова база. Немає ні пістолета, ні речей немає, нічого немає. Щодо записів з відеокамер, то як на мене, там дві різні особи ходить. Одна ходить як гоблін, вибачте, як мавпа така з розмашистими руками, а інша як звичайна людина", - розповів Сулима.

Що відомо про вбивство Фаріон

Замах на життя відомої мовознавиці Ірини Фаріон стався 19 липня. Нападник здійснив постріл у жінку з пістолета, після чого жінку терміново госпіталізували. Однак вона померла того ж дня у лікарні через серцеву недостатність, що була спричинена отриманими пораненнями.

Підозрюваного у вбивстві, 18-річного В'ячеслава Зінченка, затримали 25 липня. Зінченка вдалося відстежити та ідентифікувати завдяки системам відеоспостереження, які зафіксували його переміщення по місту. Відомо, що Зінченко, мешканець Дніпра, навчався в гімназії №62 та був гравцем місцевої футбольної команди.

Його батько служить на фронті. Після затримання, 26 липня Галицький суд Львова обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Суд не передбачив можливості внесення застави для нього, що означає його тривале перебування під вартою до вирішення справи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube