«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Свою провину у суді нападник так і не визнав
Прокуратура міста Києва довела в суді провину чоловіка, який у 2018 році разом з групою осіб жорстоко побив людину. Всі ці роки зловмисник переховувався від слідства. У потерпілого ж після бійки виникла важка психічна хвороба.
За даними Святошинської окружної прокуратури, чоловік за нанесення тяжких тілесних ушкоджень проведе за гратами до 8 років. Йому оголошено обвинувальний вирок через спричинення групою осіб тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до психічної хвороби потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).
Прокурором доведено в суді, що двоє зловмисників в листопаді 2018 року, перебуваючи в нічний час біля багатоповерхівки в одному з районів Києва, нанесли численні удари руками та ногами в область життєво важливих органів потерпілого. У подальшому, ці тяжкі тілесні ушкодження призвели до того, що потерпілий не зміг надавати показання в суді.
Один зі співучасників даного злочину був засуджений ще у лютому 2022 року до 7 років 6 місяців позбавлення волі. Інший обвинувачений з метою уникнення покарання тривалий час переховувався від суду та був оголошений у розшук. Після затримання та примусового доставлення до суду обвинувачений свою вину у вчиненні злочину не визнав. Однак за сукупністю вагомих та беззаперечних доказів сторони обвинувачення чоловіка визнано винним в інкримінованому злочині та засуджено до 8 років позбавлення волі. До вступу вироку у законну силу суд залишив обвинуваченого під вартою.
Про який випадок йдеться в даній справі - подробиць немає. Однак у 2018 році було декілька схожих резонансних випадків побиття людей у столиці. Так, 14 вересня 2018 року в Києві невідомі напали на суддю Святошинського райсуду Сергія Дячука, який веде справу про вбивства на Майдані 2014 року. Попередньо, напад зловмисника на нього, Сергій Дячук пов'язував з професійною діяльністю. Про це свідчили погрози розправитися з суддею. За фактом нападу було порушено кримінальну справу за статтею 296 (хуліганство) частина 4 (із застосуванням вогнепальної або холодної зброї).
Також у березні 2018 року під час демонтажу гаражів на акції проти забудови на вул. Половецькій у Шевченківському районі Києва побили до непритомності народного депутата від "Свободи" Юрія Левченка. Також народного депутата Мустафу Найєма 30 квітня 2018 року побили в центрі Києва. Цей напад відбувся внаслідок конфлікту на дорозі, коли Найема намагалися "підрізати". Коли ж він зупинився і підійшов поговорити з порушниками ПДД і викликав поліцію, на місце приїхали ще кілька людей, які завдали тілесних ушкоджень Найему. Депутат із травмами деякий час перебував у відділенні швидкої допомоги.
І ще один схожий випадок трапився у листопаді 2018 році, коли оперативники затримали підозрюбваного, який близько 20-ї години на вулиці Щербаківського з іншими чоловіками побили чоловіка. На момент прибуття слідчо-оперативної групи постраждалого забрала "швидка". За попереднім діагнозом лікарів, у потерпілого були тяжкі тілесні ушкодження. Поліцейські встановили, що між трьома незнайомцями стався словесний конфлікт, а потім двоє з них побили третього та втекли з місця події.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.