Жіночий ЧС-2023. Японія розпочала турнір з розгромної перемоги, а англійки насилу здолали Гаїті

Фаворитки синхронно виграли свої матчі

Збарна Японії не лишила шансів конкуренткам
Єдиний гол англійки змогли забити з пенальті

Збірна Японії розпочала виступ на жіночому чемпіонаті світу з футболу з розгромної перемоги. Збірна Англії натомість мінімально обіграла Гаїті.

Впевнена перемога японок

Японія підходила до матчу проти Замбії в статусі фавориту - в активі японок "золото" у 2011-му році, а от замбійки дебютували на мундіалі лише зараз. Попри це перший гол в матчі стався лише в кінці першого тайму - Хіната Міязава відзначилася за дві хвилини до закінчення основного часу першого тайму.

А от в другій половині зустрічі футболістки Японії всього за 16 хвилин довели рахунок до розгромного - дубль оформила Міязава, а Танака Міна та Дзун Ендо забили по одному голу. На сьомій компенсованій хвилині вилучення заробила воротарка замбійок Кетрін Мусонда, а Ріко Уекі з пенальті встановила остаточний рахунок - 5:0.

Відзначимо, що перший матч у групі C в п'ятницю, 21 липня, розіграли Іспанія та Коста-Рика. Іспанки змогли обіграти суперниць за рахунком 3:0.

• Японія - Замбія - 5:0 (1:0)

Мінімальна перемога попри тотальну перевагу

Така сама різниця в класі перед матчем проглядалася і в зустрічі Англії та Гаїті. З одного боку англійки - бронзові призерки ЧС-2015, а з іншого - Гаїті, для якої цей мундіаль також став дебютним.

Втім, попри це, а також тотальну перевагу збірної Англії за ударами (10 проти двох), матч закінчився з мінімальною перевагою фавориток. Джорджія Стенвей з другої спроби переграла воротарку з пенальті.

• Англія - Гаїті - 1:0 (1:0)

Раніше Інформатор розповідав що Ворскла дізналась першого суперника у Лізі конференцій. Також ми повідомляли результати матчів першого ігрового дня жіночого ЧС-2023.