Ворскла дізналась першого суперника у Лізі конференцій

Полтавська команда вирушить у Грузію

Ворскла
Ворскла зіграє з ФК Діла

У четвер, 20 липня, відбулись матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. За їхніми результатами визначився і суперник полтавської Ворскли. Українська команда зіграє з грузинським клубом Діла.

Діла зустрічалась зі словацькою командою ДАК 1904. Перший матч грузини грали на виїзді і поступились з рахунком 1:2. Забитим м’ячем відзначився український форвард грузинської команди Микола Ковталюк. У матчі-відповіді Гейл вивів Ділу вперед на 33-й хвилині. Гра наближалась до овертайму, але на 85-й хвилині Алеф Сантос зробив рахунок 2:0 і вивів Ділу у другий раунд кваліфікації Ліги Європи.

Ворота Діли в матчі проти ДАК 1904 захищав український голкіпер Євген Кучеренко. Микола Ковталюк до заміни провів на полі 72 хвилини.

Що відомо про суперника

Діла заснована у 1949 році. Команда базується у місті Горі. У сезоні 2014/15 Діла стала чемпіоном Грузії. Також у сезоні 2011/12 команда виграла Кубок країни.

У чемпіонаті Грузії наразі триває перерва. Діла з 34 очками після 19 матчів йде на п’ятому місці, поступаючись лідеру вісьмома балами. Ресурс Тransfermarkt оцінює загальну трансферну вартість команди у 4,33 мільйони євро. Середній вік гравців – 25,6 року.

Перший матч другого кваліфікаційного раунду Ворскла та Діла зіграють у польському місті Тихи 27 липня. Початок зустрічі о 20-30. Матчі у відповідь пройде у Грузії 3 серпня.

Раніше Інформатор розповідав, що росіян не пустили в Естонію на матч Ліги конференцій. Також ми повідомляли результати матчів жіночого чемпіонату світу з футболу.