Жіночий ЧС-2023. Дівчата з країни кенгуру перемогли дебютанток турніру зі Смарагдового острову

Долю матчу вирішив реалізований пенальті

Австралія
Австралія перемогла Ірландію завдяки одному влучному ударові з точки

В Австралії та Новій Зеландії розпочався жіночій чемпіонат світу з футболу. В матчі-відкритті турніру збірна Нової Зеландії перемогла Норвегію. А збірна другої країни господарки перемогла збірну Ірландії, як повідомляє пресслужба FIFA

У поєдинку проти збірної Смарагдового острову (так називають Ірландію за зелені ліси та долини - ред.) , яка дебютувала на чемпіонатах світу, не змогла взяти участь Сем Керр. Лідерка збірної Австралії отримала ушкодження гомілки та пропустить два матчі.

Зустріч проходила у Сіднеї на Олімпійському стадіоні, який вміщує 75 000 глядачів. Перший тайм пройшов майже без гострих моментів. Команди нечасто били по воротам і за першу половину матчу завдали лише одного удару у площину.

На початку другого тайму господарки турніру заробили одинадцятиметровий. Пенальті ударом у лівий верхній кут реалізувала Стефані Кетлі. Збірна Ірландії мала кілька шансів врятувати матч. Найкращій з них – вже у компенсований час. Але голкіперка збірної Австралії перевела на кутовий удар зі штрафного. Австралійки зрештою втримали переможний рахунок.

• Австралія - Ірландія - 1:0 (Кетлі, 52 (з пенальті)).

Огляд матчу

У п’ятницю, 21 липня, на ЧС-2023 відбудуться три матчі. Всі поєдинки цього Мундіалю в прямому ефірі покаже "Суспільне Спорт".

П'ятниця, 21 липня

• 05:00. Нігерія – Канада (група B) – наживо: Суспільне Спорт;
  • 08:00. Швейцарія – Філіппіни (група A) – наживо: Суспільне Спорт;
  • 10:30. Іспанія – Коста-Рика (група C) – наживо: Суспільне Спорт + місцеві телеканали Суспільного.

Раніше Інформатор розповідав що Андрій Лунін вирушив з Реалом у заокеанське турне. Також ми повідомляли результати матчів першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2023/24.