Жіночий ЧС-2023. Іспанки розпочали турнір з розгромної перемоги

Збірній Іспанії для трьох голів знадобилось шість хвилин

Збірна Іспанії
Збірна Іспанії святкує перемогу

В Австралії та Новій Зеландії закінчився другий змагальний день жіночого чемпіонату світу з футболу. Збірна Швейцарії перемогла Філіппіни, а Канада та Нігерія зіграли внічию. В заключному матчі дня збірна Іспанії з рахунком 3:0 перемогла Коста-Рику.

Іспанки з перших хвилин заволоділи ініціативою і почали шукати шляхи до воріт суперниць. Тотальна перевага європейської команди призвела до автоголу Валерії дель Кампо на 21-й хвилині. Вже через дві хвилини Айтана Бонматі подвоїла перевагу збірної Іспанії. А на 27-й хвилині Естер Гонсалес Родрігес відправила у ворота збірної Коста-Рики третій м’яч. На додачу на 34-й хвилині збірна Іспанії заробила пенальті, але Дженіфер Ермосо його не реалізувала.

Цікаво, що в кожному із зіграних на ЧС-2023 матчів арбітри вказували на одинадцятиметрову позначку. Втім з п’яти пенальті реалізували лише два.

Загалом за весь матч Іспанія завдала по воротах суперниць 45 ударів, 12 з яких прийшлись у площину, повідомляє пресслужба FIFA. Але не зважаючи на це, рахунок у матчі не змінився, повідомляє пресслужба FIFA. Коста-Рика відповіла лише одним неточним ударом.

• Іспанія — Коста-Рика - 3:0 (дель Кампо, 21 (автогол), Бонматі, 23, Гонсалес Родрігес, 27).

Огляд матчу

Іспанія вийшла на перше місце групи С. Збірні Замбії та Японії свій поєдинок проведуть 22 липня.

Група С
Група С

У суботу, 22 липня, на ЧС-2023 відбудуться чотири матчі. Всі поєдинки цього Мундіалю в прямому ефірі покаже "Суспільне Спорт".

Субота, 22 липня

• 04:00. США – В'єтнам (група E) – наживо: Суспільне Спорт;
  • 10:00. Замбія – Японія (група C) – наживо: Суспільне Спорт;
  • 12:30. Англія – Гаїті (група D) – наживо: Суспільне Спорт;
  • 16:00. Данія – Китай (група D) – наживо: Суспільне Спорт та регіональні телеканали Суспільного.

Раніше Інформатор розповідав що Ворскла дізналась першого суперника у Лізі конференцій. Також ми повідомляли результати матчів першого ігрового дня жіночого ЧС-2023.