Жіночий ЧС-2023. Чемпіонки світу врятувались від поразки, господарки програли Нігерії, а Португалія зберігає шанси на плей-оф

У групах В та Е зберігається інтрига

ЧС-2023
ЧС-2023

У четвер, 27 липня, на жіночому чемпіонаті світу з футболу відбулись три матчі. Поступово окреслюється коло претендентів на вихід в 1/8 фіналу. Збірні Ірландії та В'єтнаму вже точно не потраплять у плей-оф.

Розпочинав ігрову програму дня матч чинних чемпіонок світу збірної США проти Нідерландів. На 17-й хвилині Джилл Рорд вивела європейську команду вперед. Результативним став перший же удар у площину воріт збірної США. Американки доклали чимало зусиль, щоб врятуватись від поразки. В решті решт на 62-й хвилині Ліндсі Горан зрівняла рахунок. Збірна Нідерландів відійшла в оборону і не дозволила американкам вирвати перемогу.

• США — Нідерланди 1:1;
    Голи: Горан, 62 — Рорд, 17.

У другому матчі групи Е зустрічались збірні Португалії та В'єтнаму. Для збереження шансів на вихід із групи кожній з команд потрібна була перемога. Португалія відразу захопила ініціативу і на 7-й хвилині нападниця Тельма Енкарнасан відкрила рахунок. На 21-й хвилині Енкарнасан виступила у ролі асистентки. Кіка Назарет втілила у гол передачу партнерки по команді.

У другому таймі Португалія продовжила домінувати. Представниці Європи завдали  по воротам суперниць 17 ударів. Щоправда забити бодай ще один м’яч збірна Португалії не змогла.

• Португалія — В’єтнам 2:0;
    Голи: Енкарнасан, 7, Наразет, 21.

Збірні США та Нідерландів набрали по чотири очки і очолюють групу Е. Португалія ще може поборотись за плей-оф, а от збірна В'єтнаму такої можливості вже не має.

Група Е
Група Е

Одна з країн-господарок турніру, збірна Австралії, зустрічалась з командою Нігерії. Команди обмінялись голами у компенсований до першого тайму час. Емілі ван Егмонд вивела Австралію вперед, а Ученна Кану рахунок зрівняла. Осіначі Охейл та Асісат Ошоала на 65-й та 72-й хвилинах відповідно зробили рахунок 3:1 на користь збірної Нігерії. Все на що спромоглись австралійки – скоротити різницю на 10-й доданій до другого тайму хвилині.

• Австралія — Нігерія 2:3;
    Голи: ван Егмонд, 45+1, Кеннеді, 90+10 — Кану, 45+6, Охейл, 65, Ошоала, 72.

Збірна Нігерії вийшла у лідери групи В. Канаді для виходу в 1/8 фіналу необхідно у матчі третього туру не програти Австралії.

Група В
Група В

У п'ятницю, 28 липня, на ЧС-2023 відбудуться три матчі. Всі поєдинки цього Мундіалю в прямому ефірі покаже "Суспільне Спорт".

• 03:00. Аргентина – ПАР (група G) – наживо: Суспільне Спорт + місцеві телеканали Суспільного;
  • 11:30. Англія – Данія (група D) – наживо: Суспільне Спорт + місцеві телеканали Суспільного;
  • 14:00. Китай – Гаїті (група D) – наживо: Суспільне Спорт.

Раніше Інформатор розповідав, як закінчились матчі кваліфікації Ліги конференцій. Також ми повідомляли результати матчів жіночого ЧС-2023.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут