Ліга конференцій-2023/24. Перервана гра в Болгарії і дебют Джеко. Всі результати 2 кваліфай-раунду

З цього раунду виступи в єврокубках розпочне Ворскла

В перший день в Лізі Конференцій відбулося 6 матчів
Едін Джеко дебютував за новий клуб із забитим голом

У середу, 26 липня, відбулися перші матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій. Саме на цьому етапі розпочне участь в єврокубках і полтавська Ворскла.

Про результати ігор повідомляє пресслужба UEFA.

Фенербахче вже за підсумками одного матчу фактично гарантував собі прохід далі - з рахунком 5:0 було розтрощено Зімбру. Один з голів на рахунку Джеко, який влітку перейшов до турецького клубу з Інтеру.

У Болгарії румунський ФКСБ мінімально переграв місцевий ЦСКА 1948. Інтерес до цієї гри пов'язаний з курйозом - на 71-й хвилині вже за рахунку 0:1 на стадіоні згасло освітлення. В результаті матч довелося перервати на шість хвилин.

Голи: Савицький, 55, Карповіч, 85

Раніше Інформатор повідомляв, що Ворскла зміцнила оборону перед стартом у Лізі конференцій, підписавши Тіаго Сантану. А Чорноморець знайшов незвичайне підсилення у Данії в обличчі форварда Самсона Ієде.