Жіночий ЧС-2023. Японія за дві хвилини здобула путівку в плей-оф

Японки першими з усіх збірних забезпечили собі вихід із групи

ЧС-2023
Матч Японія - Коста -Рика

На жіночому чемпіонаті світу з футболу продовжуються матчі другого туру. Збірна Японії переграла збірну Коста-Рики з рахунком 2:0. Перемогу команді принесли голи на 25-й та 27-й хвилинах.

Збірна Японії в першому турі з рахунком 5:0 обіграла Замбію і підходила до матчу проти збірної Коста-Рики у статусі фаворита. На 25-й хвилині Наомото вивела збірну Японії вперед. А вже через дві хвилини Фудзіно закріпила перевагу представниць Азії.

Збірна Коста-Рики так і не оговталась від такого подвійного удару. За весь матч гравчині цієї команди лише раз влучили у площину воріт суперниць. Тож збірна Японії без особливих труднощів довела матч до логічної перемоги.

• Японія — Коста-Рика 2:0;
    Голи: Наомото, 25, Фудзіно, 27.

Збірна Японії вже забезпечила собі вихід в 1/8 фіналу. В третьому турі японки разом з іспанками розіграють перше місце в групі С.

Група С
Група С

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу кваліфікації Ліги чемпіонів СК Дніпро-1 - Панатінаїкос. Також ми повідомляли про дубль Мессі у матчі за Інтер Маямі.