Жіночий ЧС-2023. Іспанія відверто познущалась над командою з Африки

Іспанки забезпечили місце в 1/8 фіналу

Іспанія - Замбія
Матч Іспанія - Замбія

На жіночому чемпіонаті світу з футболу проходять матчі групового етапу. У групі С вже визначились учасниці плей-оф. Збірна Іспанії розтрощила Замбію 5:0 та вийшла у лідери квартету.

Збірна Іспанії в матчі з представницями Африки відкрила рахунок на 9-й хвилині. Абельєйра потужним ударом з-за меж штрафного майданчика увігнала м’яч у лівий верхній кут. А за чотири хвилини Ермосо збільшила перевагу іспанської збірної.

Розуміючи, що долю матчу вже практично вирішено, тренер збірної Іспанії у перерві провів відразу три заміни. Замбії від цього легше не стало. На 69-й хвилині Редондо зробила рахунок 3:0, а через хвилину Ермосо оформила дубль. Врешті на 86-й хвилині Редондо встановила остаточний рахунок.

• Іспанія — Замбія 5:0
    Голи: Абельєйра, 9, Ермосо, 13, 70, Редондо, 69, 85.

Замбія зазнала другої розгромної поразки поспіль. Команда пропустила вже 10 м’ячів.

Збірні Іспанії та Японії мають в активі по шість очок і гарантували собі вихід у плей-оф. 31 липня ці збірні розіграють між собою перше місце у групі С.

Група С
Група С

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу кваліфікації Ліги чемпіонів СК Дніпро-1 - Панатінаїкос. Також ми повідомляли про дубль Мессі у матчі за Інтер Маямі.