Жінка не може користуватись eSIM Київстар, бо їй постійно телефонують колектори - реакція компанії

Жінка цікавиться у Київстар, як придбати новий номер, а не перевипущений, яким вже користувались

Київстар
Клієнтка Київстар придбала eSIM, але не може користуватись телефоном через постійні дзвінки колекторів

Жінка придбала у Київстар eSIM, але їй постійно телефонують колектори. Вона вважає, це не користування послугами звʼязку, а стресом кожного дня. Відповідну скаргу клієнтка залишила 9 жовтня під публікацією компанії.

Вона цікавиться у Київстар, як придбати новий номер, а не перевипущений, яким вже користувались. Наразі клієнтка отримує постійні дзвінки від колекторів. 

"Скажіть, будь ласка, як у Вас купити номер новий, не перевипущений, не відновлений, яким не користувалися? Купила eSIM, телефонують постійно колектори, розшукують боржника, а я не він. Трубку також не брати не можу, бо дзвонять по роботі. Не користування послугами звʼязку, а повний стрес кожного дня", - скаржиться жінка. 

Реакція Київстар на скаргу жінки

У Київстар прокоментували скаргу жінки. Їй порадили звернуться з цим питанням до магазину оператора.

"Зверніться з цим питанням до нашого магазину", - заявили у Київстар. 

Що таке eSIM?

eSIM — це електронна SIM-карта, що знаходиться всередині смартфона, на якій можна активувати ваш номер і тариф зі звичайної SIM-карти. Технологія eSIM дозволяє не використовувати пластикову SIM-карту, бо eSIM повністю замінює фізичну SIM-ку. Іншими словами — це SIM нового покоління, а літера «e» означає «embedded», що в перекладі з англійської «вбудована». Віртуальна картка виглядає як невеликий чип розміром приблизно 5х5 мм, вбудований у будь-який смартфон, планшет, смартгодинник. Оператор надає користувачу не пластикову SIM-карту, а зашифровані цифрові дані — віртуальний профіль. Абонент встановлює ці дані на чіп eSIM та користується, як звичайною сімкою. Замість того, щоб переставляти SIM-карти з пристрою на пристрій, користувач завантажує різні профілі eSIM. Особливості eSIM:

  • Ви можете користуватися одночасно двома SIM-картами: звичайною SIM та eSIM. Звичайну SIM-карту теж використовують, але вже з іншим номером.
  • Одна е-сім містить в собі до п’яти номерів будь-яких операторів. Активним є один з 5 номерів. Його легко змінювати у налаштуваннях гаджета.
  • eSIM і звичайну SIM-карту ви можете використовувати разом, і при цьому обидва номери залишаться активними, але під час розмови по одному з номерів, телефон не буде приймати виклик на інший номер.
  • Цифрову SIM-карту неможливо втратити — це дозволяє краще захистити свої персональні дані.
  • Віртуальна сім-карта захищена від зношування у порівнянні зі звичайною SIM-картою, яку з часом треба міняти, бо пластик може пошкодитися.
  • Щоб змінити оператора, не потрібно їхати у його магазин. З eSIM це роблять онлайн.
  • eSIM працює як звичайна SIM-карта без наявності інтернету. Він необхідний тільки для активації або деактивації еSIM.
  • Вам не потрібно шукати ключ, який йде у комплекті з телефоном, щоб розібрати слот та дістати сім-карту. 

Про оновлені умови заміни SIM-картки Київстар 

Київстар оновив вартість послуги негарантійної заміни SIM-картки. Це стосується як основної SIM, так і додаткових SIM-карт, які надаються за умовами послуг SIM для планшета та для другого телефона. Оновлена вартість послуги для всіх абонентів передплаченого зв’язку, контрактних абонентів та бізнес-клієнтів становить 50 гривень. Зміни почали діяти з 15 серпня 2024 року. Ви можете замінити SIM у магазині Київстар. Негарантійна заміна виконується, у випадках втрати, блокування чи пошкодження SIM-карти. Знайти найближчий магазин Київстар можна за посиланням

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube