Зеленський у зверненні дав зрозуміти, яка причина відставки Валерія Залужного

Читать на русском

Причина відставки Залужного, як можна зрозуміти з пояснення президента України, невдача літнього наступу на південному фронті

Читать на русском
Валерій Залужний і Володимир Зеленський
Зеленський натякнув на причини відставки Залужного

Причина відставки Залужного, як можна зрозуміти з пояснення президента України, невдача літнього наступу на південному фронті

Президент України Володимир Зеленський, який сьогодні оголосив про відставку головкома ЗСУ Валерія Залужного, натякнув у своєму зверненні щодо можливих причин відставки генерала. Вони пов'язані з подіями, що сталися під час літнього наступу на південному фронті. Відповідно до заяви глави держави, причиною відставки Залужного стала невдача цієї операції.

Президент підкреслив, що невдачі у літньому наступі на південному фронті є неприйнятними і вимагає рішучих заходів для подолання ситуації, що склалася. Він також наголосив на необхідності ретельного аналізу та вжиття кроків для уникнення подібних недоліків у майбутньому.

"Ми маємо чесно говорити: відчуття стагнації саме на південних напрямках та складності у боях на Донеччині вплинули на суспільний настрій. Українці стали рідше говорити про перемогу… Цей рік має повинен роком, коли кожен український воїн знатиме, як і раніше, що українська держава, українська армія здатні перемагати", - сказав він.

 

Хто новий головком ЗСУ і що буде з Залужним

Президент України Володимир Зеленський подякував Валерію Залужному за два роки його роботи і призначив новим Головнокомандувачем Збройних сил України генерал-полковника Олександра Сирського. Зеленський підкреслив, що до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. 

Президент України також додав, що запропонував Залужному й надалі залишатися у команді ЗСУ. Він подякував йому за роки його роботи. При цьому у разі своєї відставки Залужний, який розповів Зеленському, чому чекати прориву на фронті не варто, збирається зайнятися своїм здоров’ям. Також, можливо, він розпочне викладацьку діяльність. А от про політичні амбіції Залужний не каже. Про деякі першочергові плани у разі своєї відставки він оголосив своєму найближчому оточенню. 

При цьому переломити ситуацію на фронті самими лише літаками F-16 наразі  неможливо: потрібні інші види озброєнь. Які саме, і чим ситуація в Україні може нагадувати операцію "Бурю в пустелі" 1990-х років, розповідає військовий експерт Олексій Гетьман.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.