“Ми підтримуємо ідею посилення України. Я позитивно сприймаю, що Еммануель (Макрон) вже мав контакти з деякими лідерами. Поки що не хочу говорити деталі, бо ми в процесі. І я бачу, що є вже позитив від деяких лідерів щодо цього. Це непростий процес, ви розумієте, які в цьому ризики”
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Ця пісня — музичний маніфест, присвячений унікальності кожної дівчини та пошуку тієї, що здатна запалити серце. «Дівчата» розповідає історію про розмаїття жіночої краси, характерів і душ, торкаючись теми складного шляху до справжнього кохання.
Також польський прем’єр говоритиме з Зеленським про членство України у НАТО
У понеділок, 8 липня, президент України Володимир Зеленський прибув у польську Варшаву. Там він має зустрітися зі своїм колегою Анджеєм Дудою та прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском. Очікується, що буде підписана двостороння безпекова угода.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. Наразі вже розпочалася зустріч з прем’єр-міністром республіки Польща Дональдом Туском.
Відомо, що вони спочатку зустрінуться віч-на-віч, а також у розширеному складі за участі делегацій. Заплановані переговори про продовження оборонної співпраці, підтримку України на шляху до євроінтеграції та очікування від саміту НАТО, який відбудеться у Вашингтоні. Крім того, політики обговорять участь Польщі у відновленні України, розвиток торгівлі та гуманітарну співпрацю.
Зеленський та Туск підпишуть угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Польщею. Водночас польські ЗМІ пишуть, що о 15:00 Зеленський вирушить до президентського палацу для бесіди з президентом Анджеєм Дудою. Очікується, що під час візиту вони підпишуть угоду про довгострокову співпрацю у сфері безпеки.
У 2024 році Україна уклала вже 19 двосторонніх безпекових угод із західними країнами. Угоди у сфері безпеки були підписані з Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Португалією, Фінляндією, Нідерландами, Латвією, Іспанією, Бельгією, Швецією, Ісландією, Норвегією, Японією та США.
Останні дві такі угоди про гарантії безпеки 27 червня президент України підписав з Литвою та Естонією. Ці документи - комплексний пакет заходів допомоги Україні. До нього входить військова та економічна підтримка, а також політичне сприяння.
Крім загальних положень, кожна з країн-партнерів також надала Україні індивідуальні зобов'язання, що відповідають її можливостям і потенціалу. Окрім того, 27 червня була підписана окрема безпекова угода між Україною та Європейським союзом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.