"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Із представницею Канади Зеленський обговорив підготовку двостороннього документа про гарантії безпеки України
2 лютого, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим.Також глава держави провів особисту зустріч у Києві з міністром закордонних справ Канади Мелані Жолі. Сторони обговорили підготовку двостороннього документа про гарантії безпеки України.
Про це Зеленський повідомив у своємуTelegram-каналі, де подякував народу Казахстану та бізнесу за надану Україні гуманітарну допомогу.
"Насамперед подякував за гуманітарну допомогу, надану нашій країні. Поінформував колегу про результати роботи безпекових радників щодо реалізації Української формули миру та підготовчих заходів перед проведенням Глобального саміту миру", - написав президент.
Крім того, Зеленський поінформував президента Казахстану про засідання Міжнародної коаліції за повернення примусово переміщених українських дітей, що проходить у Києві. Також лідери двох країн обговорили активізацію двосторонніх торговельно-економічних відносин і політичного діалогу.
Цього ж дня, 2 лютого, Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Канади Мелані Жолі. Обговорили подальшу підтримку України, спільну реалізацію Формули миру, розвиток системи гарантій безпеки для України, а також роботу Міжнародної коаліції з повернення українських дітей.
У жовтні минулого року Казахстан заборонив експорт 106 товарів у росію. Зокрема, йдеться і про технологічну продукцію. Держава-терорист могла використовувати їх у війні проти України. Серед технологічних товарів, які Казахстан тепер не відправлятиме у росію, були дрони та мікроелектроніка. Їх окупанти могли використовувати у військових цілях. Водночас відомо, що ці товари саме у Казахстані не виготовляли. Рф намагалася отримати їх через реекспорт.
У Євросоюзі ще у вересні попередили уряди Туреччини, Індії та Казахстану про можливе запровадження ембарго на постачання мікросхем та комплектуючих, які можуть використовуватися для створення озброєння. Тоді заявили, що заходи мають на меті зупинити реекспорт підсанкційної продукції до росії та Ірану.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.