Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ці товари росіяни могли використовувати у військових цілях
У Казахстані ввели заборону на експорт 106 товарів у росію. Зокрема, йдеться і про технологічну продукцію. Держава-терорист могла використовувати їх у війні проти України.
Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram. За його словами, росіяни через Казахстан намагалися отримати західні компоненти.
Він підкреслив, що серед технологічних товарів, які Казахстан тепер не відправлятиме у росію, були дрони та мікроелектроніка. Їх окупанти могли використовувати у військових цілях.
Водночас відомо, що ці товари саме у Казахстані не виготовляли. Рф намагалася отримати їх через реекспорт.
“Група Макфола-Єрмака працювала з нашими партнерами для того, щоб якомога більше важливих для виробництва зброї компонентів росіяни не могли отримувати через треті країни”, – підкреслив глава ОП.
У Євросоюзі ще у вересні попередили уряди Туреччини, Індії та Казахстану про можливе запровадження ембарго на постачання мікросхем та комплектуючих, які можуть використовуватися для створення озброєння. Тоді заявили, що заходи мають на меті зупинити реекспорт підсанкційної продукції до росії та Ірану.
Водночас, якщо ці заходи виявляться малоефективними, може йтися й про цілковиту заборону поставок, заявляв посланник ЄС із санкцій Девід О'Салліван. Західні країни тоді склали пріоритетний список товарів, що підпадають під санкції, до яких підприємства повинні проявляти особливу обачність, аби вони не потрапили до росії чи Ірану.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.