Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Коли закон набуде чинності, буде введено в дію раніше ухвалені рішення щодо декомунізації та запровадження нового районного поділу АР Крим
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про впорядкування адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим. Після набрання чинності законом - наступного дня після його офіційного опублікування, буде введено в дію рішення, ухвалені парламентом у 2016 і 2020 роках щодо декомунізації та запровадження нового районного поділу в Криму.
Про це повідомляє представництво президента України в АР Крим. Там зазначають, що головною метою закону є підготовка ґрунту для деокупації півострова, адже військові та військово-цивільні адміністрації створюють для діяльності на території територіальних громад.
"Президент України підписав закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим", - йдеться в повідомленні.
Протягом одного місяця Кабмін повинен буде визначити території та адміністративні центри територіальних громад в Автономній Республіці Крим, а протягом трьох місяців утворити районні державні адміністрації нових районів і внести на розгляд парламенту законопроєкт про особливості відновлення публічної влади в Автономній Республіці Крим після деокупації.
Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою Автономної Республіки Крим" Верховна Рада ухвалила 23 серпня. Цього дня проводився третій саміт Кримської платформи. На сьогоднішній день текст закону недоступний.
Також, до Ради було подано окремий проєкт постанови, яким пропонуэться ухвалити заяву про держполітику з деокупації Криму. Там перелічуються речі, які Україна має робити на півострові після його звільнення. В проєкті наголошується, що війна має закінчитися без будь-яких територіальних поступок росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.