"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Цей документ замінить аналогічний, який діяв з 2005 року
Президент Володимир Зеленський у вівторок, 18 червня, підписав "закон про ДТП". Йдеться про законопроєкт під номером 8300, який передбачає обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Документ замінить закон, який діяв в Україні з 2005 року.
Картка закону розміщена на сайті Верховної Ради. Сам закон передбачає суттєве збільшення виплати при аваріях.
На цей час ліміти відповідальності страховика за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю при ДТП, становлять 320 тисяч гривень на одного потерпілого. Майнова шкода - 160 тисяч гривень. Однак при цьому - не більше ніж 800 тисяч на одну страхову подію.
Тепер, після підписання закону, з 1 січня 2025 року ліміти становитимуть 500 тисяч гривень на потерпілого (до 5 мільйонів гривень на одне ДТП) та 250 тисяч на майно (1,25 мільйона гривень на ДТП).
Та це ще не все. З 1 січня 2026 року (але не раніше скасування воєнного стану) суми щодо шкоди життю та здоров'ю збільшуються до 1 мільйона гривень на потерпілого та аж 20 мільйонів на страховий випадок. За шкоду, завдану майну потерпілих осіб - до 2 мільйонів на випадок.
Однак навіть і це не все. Протягом чотирьох років після вступу України в ЄС суми за шкоду життю і здоров’ю збільшаться до 52 мільйонів гривень на особу та 258 мільйонів за один страховий випадок. Відповідно, за майно сума зросте до 52 мільйонів.
Експерти кажуть, що внаслідок цього можуть сильно здорожчати поліси "автоцивілки". Втім, поки що важко розрахувати, на яку саме суму. Відомо, що страхові компанії отримають право самостійно встановлювати ціни на кожен свій продукт та для кожного клієнта індивідуально.
Нагадаємо, з 20 травня в Україні зросли ціни на договори міжнародного страхування "Зелена картка". Розмір страхових платежів тепер є єдиним для всіх страховиків — повних членів Моторного (транспортного) страхового бюро України. Про це повідомляється на Facebook-сторінці МТСБУ.
За оновленими тарифами "Зеленої картки" українцям доведеться сплачувати наступні ціни. Для легкових автомобілів: 1156 грн на 15 днів, 1841 грн на 1 місяць, 4968 грн на 3 місяці або ж 12 849 грн на рік.
Що стосується автобусів, то для них становитиме від 4325 грн на 15 діб до 39 147 грн на рік. Для вантажівок - від 2474 грн на 15 діб до 30 638 грн на рік.