Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Україні нові правила для отримання громадянства
21 квітня президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №7606. Це значить, що в Україні набувають чинності нові правила щодо отримання громадянства нашої держави.
Така інформація з'явилася на сторінці законопроєкту на офіційному порталі українського парламенту. Зазначається, що документ вносить зміни до Законів України "Про громадянство України", а також "Про забезпечення функціонування української мови як державної".
Згідно з цим документом, тепер для отримання громадянства нашої держави особам, які хочуть отримати український паспорт, потрібно скласти іспити з таких предметів:
Слід зазначити, що законодавство передбачає випадки, коли у громадянстві можуть відмовити. Це стосується осіб, які вчинили злочини проти людства (зокрема, геноцид). Також український паспорт не можуть отримати люди, які були засуджені в Україні (до закінчення відбування покарання), а також ті, хто здійснили за кордоном злочини, які в Україні вважаються важкими або особливо важкими.
Крім того, відмовити в громадянстві можуть також у випадках, якщо людина неправильно написала заяву або оформила документи. Однак у таких ситуаціях варто звертатися за допомогою до представників міграційної служби.
В Україні набув чинності закон про медіа. Слід нагадати, що його депутати підтримали ще наприкінці 2022 року, а набув чинності документ у березні 2023 року. У самому законі вказано, що його метою є створення єдиної, впорядкованої та взаємоузгодженої системи правових норм, спрямованих на регулювання правовідносин у сфері медіа, виконання Україною зобов’язань перед європейськими партнерами та імплементація норм європейського законодавства у національне законодавство.
Також президент України підписав закон щодо виплат для громадян, які постраждали внаслідок російської агресії, або їхні родичі загинули внаслідок війни. В разі смерті члена сім'ї громадянам виплачуватимуть державну підтримку в розмірі мільйона гривень.
Нагадаємо, раніше президент України підписав закон про колективні трудові договори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.