Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент України Зеленський та прем'єр Угорщини Орбан найближчим часом можуть провести зустріч
Президент України Володимир Зеленський незабаром може зустрітися з прем'єром Угорщини Віктором Орбаном. Зустріч, цілком ймовірно, пройде наступного тижня. Мета зустрічі – налагодити відносини між Києвом та Будапештом, який перебуває під серйозним тиском з боку Європейського Союзу.
Про це пише видання "Європейська правда". Зазначається, що на саміті ЄС 27-28 червня у Брюселі Віктор Орбан вирішив, що потрібно надіслати іншим лідерам країн сигнал про те, що він хоче змінити ставлення до України.
Зокрема політичний директор угорського прем'єра, Балаж Орбан, анонсував зустріч Зеленського та Орбана. Офіційна причина зустрічі – це початок головування Угорщини у Раді ЄС. Проте якщо раніше угорські посадовці відкидали можливість такої зустрічі, зараз відбулися зміни.
"Я особисто кілька разів говорив, що Орбану варто поїхати до України та нарешті поговорити із Зеленським. І я сподіваюся, це станеться", – сказав журналістам один з посадовців Євроради.
Також джерела розповіли виданню, що Орбан опинився під сильним тиском з боку партнерів. Орбану сказали, що його публічний конфлікт з Україною занадто затягнувся, цьому потрібно покласти край. Відомо, що з Орбаном предметно розмовляли на цю тему президент Франції Емманюель Макрон і прем'єр Італії Джорджія Мелоні.
Головування в Раді ЄС є важливим інструментом для країни-члена, що дозволяє їй посилити свій вплив на європейському рівні, підвищити імідж і зміцнити міжнародні зв’язки. Це дає країні можливість проявити себе як ефективного лідера та сприяти вирішенню важливих для неї питань. Головування Угорщини викликає в ЄС занепокоєння щодо можливого зловживання.
До Будапешту багато запитань, нещодавно його оштрафували за недотримання принципів свободи слова, нагляд за чим веде якраз відомство Йоурової. Орбан також роками сперечається з Брюсселем щодо міграційної політики, прав ЛГБТ-спільноти. Але найбільше помітною є його опозиція в політиці розширення та підтримки України в російсько-українській війні. Орбан неодноразово заявляв, що це не в інтересах Угорщини та Заходу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.