Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
СБУ викрила нову "нову порцію" колаборантів на Херсонщині
У Херсонській області колишня працівниця правоохоронних органів співпрацювала з окупантами. Зокрема, зловмисниця видала росіянам патріотів України. Їй оголошено підозру.
Про це повідомляють у прес-службі СБУ, - передає Інформатор. Зокрема, правоохоронці зазначають,співробітники Служби безпеки викрили «нову порцію» ворожих поплічників, які допомагали рашистам на тимчасово окупованих територіях Херсонщини. Серед них - колишня співробітниця одного з правоохоронних органів Херсонщини. Вона співпрацювала з росіянами заради посади.
"За завданням російських спецслужб вона передала ворогу дані про щонайменше 23 патріотично налаштованих херсонців. В обмін на лояльність зловмисниця отримала посаду у так званій "военно - гражданской администрации Херсонской области" і тепер намагається "виправдати виявлену їй довіру", - йдеться у повідомленні.
За словами правоохоронців, крім зловмисниці, повідомлення про підозру отримали ще семеро чоловік, що були у складі організованої злочинної групи. Вони цілеспрямовано, та координуючись між собою, сприяли передачі рф ресурсів Укрпошти.
" У цьому провадженні нову підозру від СБУ отримав ексрегіонал Володимир Сальдо, який добровільно «очолив» окупаційний режим на Херсонщині, його заступниця Катерина Губарєва, а також колишній директор філії Херсонської дирекції «Укрпошти» Віктор Фірман. Після захоплення ворогом області він погодився керувати незаконним утворенням «государственное унитарное предприятие «почта Херсона»", - повідомляють в СБУ,
Співробітники СБУ зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще 4 «керівників філій». Зокрема, мова йде про:
Наразі всім «чиновникам» оголошено про підозру за пособництво державі-агресору, вчинене у складі організованої групи.
У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років.
Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10.
Нагадаємо, хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.