Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зловмисників викрили та затримали
Правоохоронці виявили та затримали двох агентів РФ. Ті розвідували бойові позиції та маршрути переміщення підрозділів ЗСУ біля Краматорська та Запоріжжя.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку Служби безпеки України. Зокрема зазначається, що російських агентів затримали у прифронтових районах Донеччини.
"За даними слідчих, одного чоловіка затримали у Краматорську. Чоловік збирав розвіддані щодо оборони міста. Ще одну російську агентку співробітники затримали у Покровську. Зловмисниця розвідувала місця дислокації та маршрути руху українських військ у прифронтових районах Донеччини і Запоріжжя", - заявили в СБУ.
Фото та відео підозрювані надсилали до представників російського Генштабу та першої служби контррозвідувальних операцій ФСБ РФ. Ці дані стосувались способів блокування та перешкоджання опору українських захисників на острові Хортиця у Запоріжжі. Наразі підозрювані були поміщені у СІЗО, а за скоєне їм загрожує до 15 років позбавлення волі.
У березні цього року в Україні запровадили кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність. Згідно з законом, за провадження господарської діяльності у взаємодії з представниками держави-агресора введено кримінальне покарання від штрафу до 170 тисяч гривень до позбавлення волі строком до 5 років.
Від початку повномасштабної війни правоохоронці розпочали 1200 кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму. 199 особам повідомили про підозру, серед них найбільша кількість – цивільні. Серед тих справ, що вже направили до суду, найбільше колаборантів виявили у Житомирській області – 33, Сумській – 15, Київській – 10.
Нагадаємо, хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.