Збірна України здобула впевнену перемогу над збірною Нідерландів

Зустріч проходила в Алмері

Нідерланди - Україна (Фото: fiba.basketball)

Чоловіча збірна України веде боротьбу за вихід на чемпіонату світу з баскетболу. Українцям протистояв аутсайдер групи збірна Нідерландів. Збірній України для збереження хоча б теоретичних шансів на подолання групового етапу необхідна була перемога.

У п’ятницю, 11 листопада, чоловіча баскетбольна збірна України провела матч відбору до чемпіонату світу. Суперником української команди стала збірна Нідерландів.

Нідерланди: Боукнехт, Брандвейк, Франке, Хелфріх, Холландерс, Кок, Коллар, Кайпер, Кута, Шафтенаар, ван Брі, Кей ван дер Вурст де Фріз, Бойд ван дер Вурст де Фріз, ван Ейк, Верверс, Уолсон.

Україна: Сидоров, Лукашов, Тиртишник, Бобров, Крутоус, Ткаченко, Липовий, Войналович, Павлов, Ковальов, Герун, Кравцов.

Перебіг поєдинку

Рахунок у матчі відкрили українці. Перші очки збірній України приніс Сидоров. Наприкінці другої хвилині Україна вела 9:0. При рахунку 0:11 тренер збірної Нідерландів взяв тайм-аут у надії збити атакуючий темп суперника. Пауза допомогла – збірна Нідерландів набрала перші очки. Втім вже за хвилину перевага українців зросла до 15-ти балів. Господарі додали у швидкості і у середині чверті скоротили відставання до шести очок. А завершилась десятихвилинка з рахунком 21:28.

Ткаченко влучним дальнім кидком збільшив відрив до десяти очок. Кравцов ефектно забив з гори, а наступну атаку з-під щита результативно закінчив Бобров. Господарі також відповідали результативними атаками. Тож суттєво збільшити відрив українцям не вдавалось. На додаток гравці збірної України швидко перевищили ліміт командних фолів. Але почали хибити у завершальній стадії атак. На перерву українці пішли за комфортної переваги у 24 очки.

Друга половина матчу розпочалась з ривку збірної України 5:0. Українці міцно тримали у руках ситуацію на майданчику. Різниця у рахунку зросла до 30-ти очок. Збірна України трохи пригальмувала, дозволивши супернику навіть виграти третю чверть. Але різниця у 22 очки практично не залишала збірній Нідерландів шансів на порятунок матчу. Українці спокійно провели четверту чверть і здобули дуже необхідну перемогу.

• Нідерланди — Україна 77:96 (21:28, 14:31, 21:19, 21:18).

Збірна України здобула другу перемогу у відбірковому циклі. Але українці все ще залишаються на  п’ятому місці у групі L. На чемпіонат світу вийдуть перші три команди.

Група L
Група L

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у матчі «Динамо» - «Олександрія». Також ми повідомляли про перебіг поєдинків дванадцятого туру Української Прем’єр-ліги.