Збірна України у матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу з баскетболу зустрілась з Ісландією

Поєдинок відбувся у ісландському місті Гапнарф'єрдюр.

Чоловіча збірна України з баскетболу веде боротьбу за вихід на чемпіонат світу. Черговим суперником українців стала збірна Ісландії.

За грою збірної України уважно стежив Інформатор.

У суботу, 27 серпня, чоловіча баскетбольна збірна України провела поєдинок в рамках другого раунду відбіркового  турніру до чемпіонату світу. Після прикрої поразки від збірної Італії українці завітали в гості до збірної Ісландії.

Склад збірної України: Лукашов, Сидоров, Зотов, Михайлюк, Ткаченко, Крутоус, Близнюк, Войналович, Бобров, Герун, Лень, Пустовий.

Господарі повели 4:0, однак на 4-й хвилині з рахунком 13:7 вигравала вже Україна. Бобров і Близнюк збільшили перевагу української збірної до десяти очок. Ісландія додала в активності та зменшила відставання, але стартову десятихвилинку все одно програла. Україна досить довгий час не могла результативно завершити атаку, і  нарешті Ткаченко перервав цей неприємний період. У середині другої чверті Ісландія зменшила відставання до трьох очок.  Лукашову вдався перший дальній кидок, але і Ісландія не відставала. На перерву команди пішли за рахунку 41:36 на користь українських баскетболістів.

Після перерви господарі продовжили щільно грати у захисті, не дозволяючи українцям спокійно розігрувати комбінації. До того ж гравці збірної України припускалися численних втрат, іноді просто даруючи м’яч супернику. На шостій хвилині другої половини зустрічі Ісландія скоротила відставання до мінімуму, а після влучного кидка з далекої відстані взагалі вийшла вперед. Заключну чверть команди починали при перевазі господарів вже у вісім очок. За дві хвилини збірна України відіграла шість балів, ще через дві хвилини Михайлюк рахунок зрівняв. Ісландці знову вийшли вперед і за дві хвилини до кінця основного часу матчу вели +2. Герун закинув і перевів гру в овертайм. А от на додаткову п’ятихвилинку сил більше залишилось у господарів майданчика. Україна поступилась і значно ускладнила собі завдання виходу на чемпіонат світу.

• Ісландія — Україна 91:88 (14:19, 22:22, 27:14, 17:25, 11:8).

1 вересня розпочнеться чемпіонат Європи з баскетболу. Збірна України зіграє зі збірними Великої Британії, Естонії, Італії, Хорватії та Греції. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчів другого туру УПЛ.