Українська Прем’єр-ліга: «Олександрія» поступилась «Динамо»

Зустріч команд пройшла у столиці України

«Динамо» - «Олександрія» (Фото: УПЛ)

В УПЛ добігає кінця ігрова програма дванадцятого туру. У заключному матчі «Динамо» на своєму стадіоні приймало «Олександрію». Кияни перемогли і піднялись на п’яте місце.

У четвер, 10 листопада, в УПЛ відбувся завершальний поєдинок дванадцятого туру «Динамо» - «Олександрія». «Динамо» перебувало на шостому місці турнірної таблиці, «Олександрія» займала четверту позицію.

Динамо: Нещерет, Кендзьора, Сирота, Забарний, Дубінчак, Шепєлєв, Сидорчук, Буяльський, Кабаєв, Ванат, Циганков.

Запасні: Бущан. Ігнатенко, Вівчаренко, Караваєв, Кравченко, Попов, Андрієвський, Гармаш, Лонвейк, Перріс, Кулач, Бєсєдін.

Олександрія: Білик, Мірошніченко, Бондаренко, Бабогло, Цуріков, Демченко, Рибалка, Кожушко, Ковалець, Третьяков, Калітвінцев.

Запасні: Горох, Єрмаков. Мельник, Скорко, Мартинюк, Костишин, Шулянський, Копина, Дришлюк, Авагімян, Мустафаєв, Кобзар.

Перебіг матчу

«Олександрія» не стала відсуджуватися на своїй половині поля, а з перших хвилин запропонувала «Динамо» гру на зустрічних курсах. Господарі виклик прийняли і на 10-й хвилині повели в рахунку. Циганков на лівому фланзі розібрався з Цуріковим та віддав передачу у центр на лінію штрафного майданчика. Кращій бомбардир «Динамо» у цьому сезоні, Віталій Буяльський, потужним ударом поклав м’яч у правий нижній кут воріт «Олександрії».

Білик впорався з ударом Дубінчака на 17-й хвилині. А от перший удар «Олександрії» пройшов повз ворота.  На 23-й хвилині «Динамо» провело потужну атаку. Спершу захисники не дозволили Буяльському замкнути простріл Ваната, а у другій фазі атаки Білик відбив міцний удар Циганкова. На 27-й хвилині голкіпер «Олександрії» завадив Ванату переправити м’яч у ворота.  Цуріков та  Дубінчак з інтервалом у три хвилини заробили по жовтій картці. На 42-й хвилині стрімка атака «Олександрії» закінчилась неточним ударом Цурікова.

Другий тайм команди розпочали у невисокому темпі. Пошкодження отримав Калітвінцев і не зміг продовжити матч. Замість нього на 54-й хвилині на поле вийшов Авагімян. Через 6 хвилин Авагімян двічі поспіль бив по воротах «Динамо», але Нещерета не переграв. На 70-й хвилині Циганков впав у штрафному майданчику «Олександрії». Арбітр нагородив динамівця жовтою карткою, але повтор показав, що Бабогло правила порушував. Втім через три хвилини «Динамо» все ж таки забило. Лонвейк ударом у правий нижній кут відкрив свій бомбардирський рахунок в УПЛ. Наприкінці 88-ї хвилині Шепєлєв ударом з лівого кута воротарського майданчика ледь не порвав сітку за спиною голкіпера «Олександрії». Гості встигли забити гол престижу. У компенсований час Шулянський зіграв на добиванні і встановив остаточний рахунок матчу.

• Динамо — Олександрія 3:1 (Буяльський, 10, Лонвейк, 73, Шепєлєв, 88 – Шулянський, 90+1).

Завдяки перемозі «Динамо» піднялось на п’яте місце турнірної таблиці УПЛ. Кияни випередили «Верес» і впритул підібрались до «Олександрії», яка розташувалась на четвертій позиції.

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у матчі «Верес» - «Шахтар». Також ми повідомляли про перебіг поєдинків дванадцятого туру Української Прем’єр-ліги.