«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Зустріч команд пройшла у столиці України
В УПЛ добігає кінця ігрова програма дванадцятого туру. У заключному матчі «Динамо» на своєму стадіоні приймало «Олександрію». Кияни перемогли і піднялись на п’яте місце.
У четвер, 10 листопада, в УПЛ відбувся завершальний поєдинок дванадцятого туру «Динамо» - «Олександрія». «Динамо» перебувало на шостому місці турнірної таблиці, «Олександрія» займала четверту позицію.
Динамо: Нещерет, Кендзьора, Сирота, Забарний, Дубінчак, Шепєлєв, Сидорчук, Буяльський, Кабаєв, Ванат, Циганков.
Запасні: Бущан. Ігнатенко, Вівчаренко, Караваєв, Кравченко, Попов, Андрієвський, Гармаш, Лонвейк, Перріс, Кулач, Бєсєдін.
Олександрія: Білик, Мірошніченко, Бондаренко, Бабогло, Цуріков, Демченко, Рибалка, Кожушко, Ковалець, Третьяков, Калітвінцев.
Запасні: Горох, Єрмаков. Мельник, Скорко, Мартинюк, Костишин, Шулянський, Копина, Дришлюк, Авагімян, Мустафаєв, Кобзар.
«Олександрія» не стала відсуджуватися на своїй половині поля, а з перших хвилин запропонувала «Динамо» гру на зустрічних курсах. Господарі виклик прийняли і на 10-й хвилині повели в рахунку. Циганков на лівому фланзі розібрався з Цуріковим та віддав передачу у центр на лінію штрафного майданчика. Кращій бомбардир «Динамо» у цьому сезоні, Віталій Буяльський, потужним ударом поклав м’яч у правий нижній кут воріт «Олександрії».
Білик впорався з ударом Дубінчака на 17-й хвилині. А от перший удар «Олександрії» пройшов повз ворота. На 23-й хвилині «Динамо» провело потужну атаку. Спершу захисники не дозволили Буяльському замкнути простріл Ваната, а у другій фазі атаки Білик відбив міцний удар Циганкова. На 27-й хвилині голкіпер «Олександрії» завадив Ванату переправити м’яч у ворота. Цуріков та Дубінчак з інтервалом у три хвилини заробили по жовтій картці. На 42-й хвилині стрімка атака «Олександрії» закінчилась неточним ударом Цурікова.
Другий тайм команди розпочали у невисокому темпі. Пошкодження отримав Калітвінцев і не зміг продовжити матч. Замість нього на 54-й хвилині на поле вийшов Авагімян. Через 6 хвилин Авагімян двічі поспіль бив по воротах «Динамо», але Нещерета не переграв. На 70-й хвилині Циганков впав у штрафному майданчику «Олександрії». Арбітр нагородив динамівця жовтою карткою, але повтор показав, що Бабогло правила порушував. Втім через три хвилини «Динамо» все ж таки забило. Лонвейк ударом у правий нижній кут відкрив свій бомбардирський рахунок в УПЛ. Наприкінці 88-ї хвилині Шепєлєв ударом з лівого кута воротарського майданчика ледь не порвав сітку за спиною голкіпера «Олександрії». Гості встигли забити гол престижу. У компенсований час Шулянський зіграв на добиванні і встановив остаточний рахунок матчу.
Завдяки перемозі «Динамо» піднялось на п’яте місце турнірної таблиці УПЛ. Кияни випередили «Верес» і впритул підібрались до «Олександрії», яка розташувалась на четвертій позиції.

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у матчі «Верес» - «Шахтар». Також ми повідомляли про перебіг поєдинків дванадцятого туру Української Прем’єр-ліги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.