Українська Прем’єр-ліга: хет-трик Довбика приніс СК «Дніпро-1» перемогу у матчі з «Колосом»

Поєдинок відбувся у Ковалівці

«Колос» - СК «Дніпро-1» (Фото: УПЛ)

В УПЛ продовжуються матчі дванадцятого туру. Лідер чемпіонату СК «Дніпро-1» завітав у гості до ковалівського «Колоса». Захист господарів так і не зміг втримати кращого бомбардира «Дніпра-1».

У середу, 9 листопада, в УПЛ відбувся поєдинок дванадцятого туру «Колос» - СК «Дніпро-1». «Колос» приймав лідера чемпіонату на тлі розгромної поразки від «Олександрії» у минулому турі.

Склади команд

Колос: Волинець, Золотов, Гончаренко, Чоботенко, Чорноморець, Задоя, Мілько, Болбат, Смирний, Мякушко, Безбородько.

Запасні: Маханьков, Фесюн, Ставничий, Зозуля, Ємець, Соловйов, Оріховський, Кузик, Ільїн, Ісаєнко, Попов, Велетень.

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Адамюк, Гомес, Сарапій, Бузанелло, Бабенко, Рубчинський, Назаренко, Піхальонок, Гуцуляк, Довбик.

Запасні: Рибак, Юрчук, Логінов, Когут, Танчик, Громов, Кононов, Кінарейкін.

Перебіг матчу

Команди зайняли позиції на полі і очікували сигналу арбітра про початок матчу. В цей час пролунав сигнал повітряної тривоги. Усі діючи особи залишили поле і пройшли в укриття.

Розпочався поєдинок з запізненням у дві години. Вже на 4-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Колоса» за фол Гончаренка проти Рубчинського. Довбик потужно пробив правіше центру воріт, Волинець м’яч зачепив, але  завадити голу все ж таки не зміг. На 9-й хвилині Болбат увірвався до штрафного майданчика «Дніпра-1» і проштовхнув м’яч повз голкіпера у напрямку лівої штанги. Мякушко встиг наздогнати передачу, але з досить складного положення пробив у стійку.

Відігрався «Колос» на 31-й хвилині. Арбітр призначив другий пенальті у матчі, на цей раз у ворота «Дніпра-1». Золотов прострілював з флангу і влучив м’ячем Гомесу у руку. Одинадцятиметровий реалізував Мілько. Втім рівновага в рахунку тривала недовго. На 36-й хвилині Довбик ударом головою у протихід голкіперу «Колоса» завершив подачу Піхальонока з лівого флангу.

Довбик втратив нагоду забити ще один м’яч, на 50-й хвилині пробивши над воротами. На 74-й хвилині Безбородько ударом в дотик замикав простріл з лівого флангу, але пробив трохи вище поперечини. Через три хвилини СК «Дніпро-1» покарав суперника за нереалізацію моментів. Громов на лівому куті воротарського майданчика зібрав біля себе двох захисників і голкіпера «Колоса», а потім віддав передачу у центр. Довбику залишалось лише влучити у порожні ворота.

• Колос — СК Дніпро-1 1:3 (Мілько, 31 (з пенальті) - Довбик, 5 (з пенальті), 36, 77).

Турнірне становище

СК «Дніпро-1» продовжує очолювати турнірну таблицю УПЛ. Команда випереджає переслідувачів на п’ять очок. «Колос» залишився на сьомій позиції.

Раніше Інформатор розповідав про результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та стикових матчів Ліги Європи і Ліги конференцій. Також ми повідомляли про перебіг поєдинків дванадцятого туру Української Прем’єр-ліги.