Збірна України з гандболу перемогла Румунію у матчі відбору на чемпіонат Європи

Українці фінішували на четвертому місці у групі

Збірна України
Збірна України з гандболу (Фото: ФГУ)

Гандбольні збірні завершили відбірковий турнір до чемпіонату Європи. Збірна України свій домашній матч проводила у Німеччині. Суперниками українців стала збірна Румунії.

У неділю, 30 квітня, збірна України з гандболу провела свій заключний поєдинок відбору до чемпіонаті Європи. Українці із п’яти попередніх матчів програли чотири, але все одно зберігали шанси на вихід із групи. Збірній України потрібно було перемагати Румунію з великою різницею в рахунку (принаймні +8). У матчі першого кола, який проходив у Румунії, господарі перемогли 34:26.

Україна: Комок, Чудінов, Акіменко, Артеменко, Близнюк, Бурзак, Горига, Горовий, Денисов, Жук, Ільченко, Кубатко, Міноцький, Тільте, Турченко, Тютюнник.

Румунія: Бізау, Кумпанічі, Драган, Нагі, Станчіч, Таріта, Васіле, Гіце, Деду, Кудуз, Міллітару, Негру, Ністор, Ракоця, Умет, Янку.

Перебіг матчу

Рахунок у матчі відкрили українці. Перше очко збірній України приніс Акіменко. Голкіпер української збірної Геннадій Комок відбив чотири кидки по своїх воротах, але пропустив з семиметрового. На 6-й хвилині Горига отримав попередження. Після влучного кидка Міноцького на 9-й хвилині українці повели 4:2. На 11-й хвилині Комок відбив семиметровий, а Таріта отримав вилучення на дві хвилини за те, що влучив м’ячем у голову українському голкіперу. Збірна України збільшила перевагу до чотирьох м’ячів, але швидко отримала два у свої ворота. На екваторі першого тайму рахунок був 7:6 на користь українців. Ільченко отримав дві хвилини штрафу і румуни зрівняли рахунок. Взагалі, команди грали досить жорстко і арбітри часто зупиняли гру. На 22-й хвилині збірна Румунії повела в рахунку. Українці відігрались, а Турченко повернув лідерство українській команді. Закінчилася ж перша половина матчу з рахунком 13:12 вже на користь збірної Румунії.

Після перерви Артеменко зрівняв рахунок, а Міноцький вивів Україну вперед. Швидко розвинути успіх українці не змогли. Команди не дозволяли одна одній втекти у відрив. А от на 42-й хвилині українці повели +4. За десять хвилин до кінця матчу українці зберігали цю перевагу. Денисов додав ще один м’яч, а  Артеменко довів різницю до шести. Румуни відіграли три м’ячі і в підсумку не дозволили українцям перемогти з необхідним рахунком.

•  Україна — Румунія  31:26 (12:13).

Збірна України з п’ятьма поразками у шести матчах фінішувала на четвертому місці. На чемпіонат Європи з групи 4 вийшли збірні Австрії та Румунії. Пробилась на Євро і збірна Фарерських островів. Команда стала однією з чотирьох кращіх команд, які посіли у своїх групах треті місця.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу чемпіонату світу з хокею у Дивізіоні ІВ між збірними України та Японії. Також ми повідомляли про результати поєдинків 23-го туру УПЛ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут