Збірна України поступилась Австрії у матчі відбору до чемпіонату Європи з гандболу

Україна посідає четверте місце в групі

Збірна України (Фото: ФГУ)

Чоловіча збірна України з гандболу продовжує боротьбу за вихід на ЧЄ-2024. У Німеччині українці у статусі господарів приймали збірну Австрії. Збірна України поступилась, а австрійці закріпились на першій позиції.

У четвер, 9 березня, чоловіча збірна України з гандболу провела свій третій матч у відбірковому турнірі до чемпіонату Європи. Суперником української команди стала збірна Австрії. Австрійці лідирували, українці посідали четверте місце.

Україна: Акіменко, Артеменко, Горига, Бурзак, Глушак, Горига, Горовий, Денисов, Жук, Ільченко, Комок, Кубатко, Міноцький, Терехов, Тільте, Турченко, Тютюнник.

Австрія: Айхбергер, Білик, Бозович, Вагнер, Вебер, Гербургер, Гутечек, Дамбек, Живкович, Кайпер, Катич, Кофлер, Ластро, Місковец, Міттендорфер, Фріммель.

Перебіг матчу

Рахунок у матчі відкрили австрійці. Українці швидко відігрались, реалізувавши семиметровий. Вперше збірна України вийшла вперед після влучного кидка Турченка на шостій хвилині. Але лідирували українці недовго. На 8-й хвилині Вагнер повернув лідерство австрійцям. У середині першого тайму збірна Австрії вела з перевагою у три м’ячі. Помилки українців призведи до того, що на початку 22-ї хвилини гості вигравали вже +5. До перерви українці не змогли скоротити відставання. Першу половину матчу збірна України програла з рахунком 13:18.

Українці вдало розпочали другий тайм і почали наздоганяти суперника. Але австрійці вчасно прокинулись і навіть збільшили перевагу. За 15 хвилин до кінця матчу збірна України програвачі «мінус» 7. Австрійці і надалі впевнено контролювали хід поєдинку та здобули перемогу.

• Україна — Австрія  31:38 (13:18).

Путівки на Чемпіонат Європи отримають по дві збірної з кожної групи. Ще чотири вакансії займуть кращі збірні з тих, що посіли треті місця.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли про результати поєдинків шістнадцятого туру УПЛ.